Best of Beauty 2019

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 2990 Ft

A Manna krémdeókat az különbözteti meg az izzadásgátlóktól, hogy utóbbiak magát az izzadást csökkentik, vagy szüntetik meg, míg a deó a szagot okozó baktériumokat hatástalanítja, de nem gátolja az izzadás során keletkezett természetes méreganyagok távozását.

Frissítő, bőrtápláló, hidratáló, megvéd a kellemetlen testszagok ellen. A Harmatos Hajnal krémdeó tele van olyan szuper  bőrbarát hatóanyagokkal, mint a kitűnő minőségű shea vaj és az ápoló kókuszolaj. Többféle, 100%-ban tiszta illóolaj- geránium, kámfor, ylang-ylang- is került bele a tökéletesen friss hatásért. Tartalmaz természetes kukoricakeményítőt is, ami kiváló nedvszívó, jó szárító anyag, de nem tömíti el a pórusokat - kíméletes a bőrhöz, vízzel könnyedén eltávolítható. A krémdeóba ezen felül került még szódabikarbóna, hogy lúgos kémhatásával semlegesítse a testszagot okozó baktériumokat.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
zsuffika

2019. május 23.

Imádom! Már elhasználtam egy tégellyel és újrarendelem, egyébként felváltva használom egy másik természetes aloe-verás dezodorral, csak azért mert az még nem fogyott el, szóval arról nem tudok véleményt, hogy milyen ha tartósan ezt használjuk, de én nagyon szeretem. Többet kell felkenni, mint amennyit elégnek gondoltam, mert így tényleg egész napra kitart a hatása, de megéri, az illata nagyon jó, miután felkenem rögtön tudok öltözködni, nem érzem úgy, hogy tiszta krém a hónaljam, nem hagy nyomot a ruhán, nagyon hasznos a kis tégelyes kiszerelés, jut neki hely pici táskában is. Nem tudok semmi negatívat mondani róla. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

nevaneva

2019. március 17.

Látom, hogy nagyon vegyesek az élmények, én pozitív tapasztalatokról tudok beszámolni. Mikor eldöntöttem pár éve, hogy igyekszem természetesebb kozmetikumokra váltani, szokás szerint nagyon utánaolvastam a deó-váltás kérdésének is és alaposan felkészülve a nyári szabadságom idején álltam át. Az nem volt valami vidám, mert mire a bőröm hozzászokott a változáshoz, volt néhány kellemetlenebbül illatozó napom. De azóta (már vagy 3 éve) csak ezt használom és nagyon elégedett vagyok vele. Nem akadályozza az izzadást, és napközben előfordul, hogy 6-7 óra viselés után még egy picit felkenek, büdi szinte sose vagyok - nekem ez teljesen jó így, mert közben tudom, hogy a bőrömnek és a szervezetemnek is ez a megfelelő az izzadásgátlók helyett. Az mondjuk szerintem fontos, hogy ha valaki 150% poliészter ruhát szeretne hordani, akkor ne reméljen ettől a szertől csodát. De természetes anyagú ruhákat viselve teljesen oké. Kipirodosást én még nem tapasztaltam, csak akkor egy-kétszer, amikor elfelejtettem este lemosni, na azt nem szabad hagyni. Dehát ez más szerekkel is így van. Ja, és az illata is kellemes, egyáltalán nem zavar be a parfümökbe, alig érzem igazából. Tulajdonképpen nekem ötös - csak nehogy elkiabáljam... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

arimer

2019. február 12.

Sokat vártam tole, es kb minden illatot kiprobaltam, de teljes penzkidobas volt. Az izzadast termeszetesen nem gatolta, de cserébe még jo budos is voltam mindegyikkel, mintha egesz nap ablakot sikált volna..
szamomra nagy csalodas, raadasul nagyon draga csalodas

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

szamomra nagy csalodas, raadasul nagyon draga csalodas

MNNiko

2018. december 11.

A Simogató szellő krémdeó illata jobban bejön, de ez csak az illóolajok kérdése. A hatása ugyanolyan szuper ennek is. Kevés elég belőle, így sokáig elég. A 15 ml-es kiszerelés tökéletes nyaraláshoz, utazáshoz.
A felvitel miatt is -1 csillag, mert kényelmetlen, nem értem miért nem lehet stiftesre megcsinálni.

UPDATE:
Szerintem allergiás lettem az illóolajaira, mert borzasztóan kipirosodott és felduzzadt a hónaljam. Viszketett, fájt és kb. 1 hét alatt vastagon lehámlott. Azóta csak a az illatmentes verziót használom, ami végülis talán jobb is, mert így bármilyen parfümöt fújhatok mellé, nem keverednek az illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

UPDATE:

JuditJuhasz

2018. november 15.

Számomra hatalmas csalódás eddig minden Manna termék,de talán ez a leginkább!Olyan "illatom" volt tőle,mintha nem használtam volna semmilyen deot,talán még fel is erősödött az izzadtság szag!Sem illatában sem hatásában nem vált be!1*...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Amyra

2018. augusztus 13.

Évek óta használom a Manna dezodorokat, nagyon elégedett vagyok velük! Izzadásgátló hatásuk tartós, az illatuk is kellemes. Én a 4 db-os mini próbacsomagot szoktam rendelni, mert tapasztalatom szerint a nagy tégelyben a krém egy idő után kiszárad (ugyebár többet nyitogatjuk a tégelyt), "morzsássá" válik és nem is annyira tartja meg a hatását. A kis tégely viszont elég akár 2 hónapra is, és ennyi idő alatt nem változik meg a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

MissBako

2018. március 22.

Az illata nekem annyira nem jött be, de csak azért, mert nem szeretem a virág illatú deókat.
Ismerősöm ajánlotta, és hozzátette, hogy ezt csak úgy használjam, hogy veszek hozzá tisztálkodásra alkalmas szappant is. Így aki esetleg pirosodást észlelt, annak tudom ajánlani, hogy lehetséges, hogy a vegyszeres tusfürdő, és ez a natúr deo nem kompatibilis együtt.
Nekem kb. 3 hónapig elég volt ez a kis dobozka, hiszen mivel te kened fel az ujjaddal, be tudod osztani a mennyiséget is. Az elején még lehetett látni a foltokat, hogy izzadok, de utána már teljesen meggátolta a verejtékezést, olyan szinten, hogy a 3. hónap vége felé, már hámlott a hónaljam és ki volt száradva. Szerintem néha a használatát szüneteltetni kell, de összességében, ettől jobb deót még nem használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 22.

vicoka08

2018. március 3.

Jó illatú nem rossz kis termék, de engem nem győzött meg. Körülményes a használata, nem fedi el eléggé a szagokat, fehér nyomot hagy, illetve használat után egyből kezet is kell mosnom, nehogy a ruháimhoz érjek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Boglaros

2018. február 17.

Nekem nagyon nem vált be, a szappanokat imádom, de ez gyakorlatilag leégette a hónaljamat. Pár nappal később újrapróbálkoztam, hátha tényleg csak szoknia kell a bőrnek, nos, nem kellett volna, két napig alig bírtam leengedni a kezeimet. Biztos allergiás vagyok valamelyik összetevőre. Az illata egyébként nagyon jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

Katalin17

2018. január 15.

Nekem ez vált be a legjobban. Imádom :) Tökéletesen működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Nekem ez vált be a legjobban. Imádom :) Tökéletesen működik.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Cinnamomum Camphora (Camphor) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Benzyl Benzoate, Eugenol, Farnesol, Linalool, Geraniol, Citronellol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.