Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2020. január 2.

Kategória:   Testápolás

A Honeycomb - méhsejt szivacs (Hippospongia communis)a szivacsok királynője. A legfinomabb, legjobb minőség, ami csak kapható. Lágyan és gyengéden simogat, miközben úgy radírozza le a bőröd, hogy észre sem veszed, tökéletesen tisztít, masszíroz. Érzékeny bőrre, csecsemők fürdetésére különösen ajánlott.

• tovább tart és biztonságosabb használni: egy tengeri szivacsot akár több évig is használhatsz, és a szintetikus szivacsokkal szemben nem kell félned attól, hogy penészesedni fog, vagy baktériumok tenyésznek benne
  • a természet tiszta, lágy érintése: nem készült káros anyagok felhasználásával (pl. triklozán), nem is tartalmaz semmi ilyesmit, hiszen teljesen természetes – egyenesen a tengerből kapod
  • alkalmas mindenféle- és fajta bőrtípusra
  • az érzékeny bababőrt is ápolhatod vele
  • bőrradírozásra is alkalmas

Violettaemmi

2016. június 6.

Jó kis élőlény ez a szivacs. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Jó kis élőlény ez a szivacs. :)

zsebcuki

2016. február 10.

Egész kellemes volt ezzel lemosni az arcom.Tényleg nem büdösödik be,viszonylag sokáig használható.Az ára viszont nem olyan kedvező. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Strombolana

2015. december 14.

Én a kicsit használom arctisztításhoz.Nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

Én a kicsit használom arctisztításhoz.Nagyon bevált.

Winger

2014. október 28.

Sokáig agyaltam rajta, hogy megvegyem-e, mert nagyon húzós az ára. (Még mindig 5,5e). De nagyon kellemes ezzel fürdeni, és nagyon jól lehámlasztja a bőr legfelső rétegét. (Persze egy bőrradírt azért nem helyettesít). A tusfürdők is sokkal tovább bírják, elég egy mogyorónyi belőlük. És annyi tusfürdő után amennyit a szivacskám kapott már, istenbizony még mindig érzem a tenger illatát.. (bár lehet, hogy csak képzelődöm.. :) ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Csoffi

2014. október 11.

Ajándékba kaptam, egyébként ennyi pénzért sosem vennék. Igazán kellemes vele fürdeni, enyhe radírozó hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

anyyyca

2014. január 15.

Agyaltam rajta, mit használjak szivacsként a mannaszappanokhoz, és jelentem, megtaláltam a legmegfelelőbbet! Nagyon jó volt vele fürdeni/zuhanyozni már az első alkalomkor, szerintem megéri az árát. És nagyon jó tenger illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 15.

natasha

2013. július 29.

Én egy bio bolt oldaláról rendeltem 4 ezer ftért postaköltséggel együtt. Mikor kibontottam a Manna címkéje volt rajta, szóval onnan volt ez a szivacs :D Egyébként azóta szeretek zuhanyozni élvezem a zuhanyzást mióta megvan ez a kis aranyos! imádom! A legkisebb méretű van meg, 12 centi vagy mennyi, tökéletesen elég,ugyanis mikor megszívja magát vízzel akkor megdagad és szép nagy lesz, pont elfér a kezembe így kényelmesen tudok fürdeni. Picit radíroz ahogy dörzsölöm magam fürdés közben, ez a testemen lévő kis pattiknak külön jót tesz, sokkal szebb a bőröm mióta használom. Imádom ahogy felhabosítja a tusfürdőt, így még gazdaságos is mert nem használok annyi tusfürdőt mint amennyit szoktam. Eddig minden fürdés előtt betestápolóztam magam,mostmár lehetek lusta hiszen fürdés után baba puha bőrt kapok a szivacsnak köszönhetően. Nem foszlik, össze nem hasonlítható a boltban kapható szivacsokkal,én azzal nem is fürdenék,mert nem igazán higénikus. Az oldalon ahol rendeltem azt írták hogy néha félévbe egyszer tegyük ecetes langyos vízbe áztassuk kicsit. Én még szoktam egy kis teafaolajat tenni bele,és kész a fertőtlenítés. Egyébként mindig kimosom alaposan vízzel tusolás után,hogy ne telepedjenek meg benne a bacik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Szonya

2013. július 4.

Nem a Mannás tengeri szivacsot használom, hanem egy másik márkát, ezer éve vettem a dm-ben. Végül is mindegy, tengeri szivacs mindkettő. Imádom. Úgy radírozza le a bőröm, hogy még csak ki sem pirosodik, ugyanakkor érzem, hogy megtisztított, pl. ha hámlik a bőröm, akkor azt szépen leszedi. Én mondjuk csak testre használom, arcra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.