Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viktoria_fks, Módosítva: 2021. január 20.

Kategória:   Egyéb

Magas alkoholtartalmú higiéniai kéztisztító spray, mely 75%-os alkoholtartalommal készül.

Viktoria_fks

2021. január 12.

Régóta szerettem volna már spray formájú kézfertőtlenítőt (a járvány előtt is mindig használtam) így a DM-ben hozzájutottam. Akkor még nem olvastam el, és ott sem vettem észre, hogy 75% alkoholtartalom van benne, ami lényegében tökéletes mert tényleg fertőtlenít, de borzasztóan erős illata van.
Mivel Manna, így azonnal a kosaramba tettem, de azt hittem lesz valami jó/kellemes illata. Ha azt nézzük igazából gyorsan el illan, nem olyan vészes.
Azt tetszik benne, hogy abszolút nem hagy maga után ragacsos érzést, és tényleg puha lesz tőle a kezem. Már csak az a kérdés, hogy mennyire fog szárítani. Remélem nem fog :(
A kupak nekem nem jön le magától, jó kézbe venni, tetszik a csomagolása.
Ami még kellemetlenséget okoz, az az, hogy nagyon folyik. Bele fújom a tenyerembe és mire vissza teszem a kupakot addigra el folyik az egész. Kicsit lehetett volna sűrűbb (?).
Ezeket leszámítva igazából nem bántam meg, hogy megvettem.
Örülök neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

A kupak nekem nem jön le magától, jó kézbe venni, tetszik a csomagolása.
Ezeket leszámítva igazából nem bántam meg, hogy megvettem.
Örülök neki. :)

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.