Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Szappanok

Egyediségét a benne lévő illatos, frissítő, 100%-ban tiszta tömjén illóolaj adja. A szappan alapja az ápoló, kényeztető, csodás kókuszolaj, ami rendkívül gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és rostokban. Ehhez adtak tiszta szezámolajat, amit ajánlott fáradt, vízhiányos, ekcémára hajlamos bőrtípusokra. A szezámolaj kiváló tulajdonságaival: magas vitamintartalmával, természetes antioxidánsaival, ásványi anyagaival pedig ebben a szappankülönlegességben is találkozhatsz. A fantasztikus, illatos tömjén illóolaj, ami segíthet az ellazulásban, csökkentheti a feszültséget. Az Indiai tömjénes szappan tökéletes választás férfiak számára!

Kiszerelés: 90 g

Olanzsahlef

2016. augusztus 12.

Ez a szappan nekem is kevésbé habzik, viszont nagyon krémes. Az illata nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Shopie

2016. május 26.

Szerettem az illatát, nehezebben habzott, de legalább nem szárította a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Szerettem az illatát, nehezebben habzott, de legalább nem szárította a bőröm.

Effendigirl

2015. augusztus 20.

Nekem is nehezebben habzik. Eddig arcra próbáltam; kellemes tapintású bőrt hagyott maga után. Az illatozást ez a szappan sem viszi túlzásba, nem igazán markáns az illata, de nem is ez a legfontosabb.

Pár zuhanyzás után azt tapasztalom, hogy nagyon gyorsan fogy. Krémes szappan. Valóban nem hagy semmilyen illatot maga után; bár ez natúr szappanokra amúgy is jellemző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

TakácsBogica

2015. augusztus 7.

Én keletiesebb, erőteljesebb illatra számítottam, viszont a bőrömnek nagyon jó volt, annyira hidratált, hogy utána már nem kellett testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

encimokus

2015. március 7.

Hát az enyém épp úgy habzik, mint bármelyik más manna szappan, Én fűszeresebb, keletiesebb illatra számítottam, de szinte alig érezni, csak azt a tipikus alap mannaszappan illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 7.

lady_jellyfish

2015. január 11.

Az illata kellemes, nagyon tiszta érzést ad egy-egy fürdés után, viszont nehezen habzik. A manna termékek közül ezt valószínűleg nem fogom újravenni, de mást határozottan, mert nincs benne karos anyag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 11.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate