Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 19.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A csodás-könnyű Kellemes percek halántékbalzsam, mellyel a fejfájásod enyhítése valóság lehet. Ez a különleges balzsam a benne található 100%-os tisztaságú illóolajaknak köszönhetően aromaterápiás hatással bír.

A borsmenta illóolaj segíthet a fejfájás, a migrén kezelésében. Serkenti az agyműködést, élénkíti a vérkeringést, hűsítő hatású, kedélyjavító, idegi túlterheltség esetén is alkalmazható. Az eukaliptusz illóolaj felszabadítja a légzőszervi járatokat, ez által tiszta levegő áramlik a szervezetedbe, ami ugyancsak segíti a fejfájás elűzését.

Kiszerelés: 15 ml

0bikbik0

2016. január 17.

Időnként rámtörő erős (nem migrénes szerencsére) fejfájás csillapítására vettem.
1. Nem is tudom mit gondoltam: egy arcra felkenős "zsír" szerű anyag hogyan használható irodában, kollégák, ügyfelek között...Mikor felkenem fényes, valóban zsíros kinézetű lesz a bőröm, csodás látvány. És igen, gyakran használva nálam is pattanásokat okozott. (Csak ez a krém lehet, hiszen minden más a régi, amit használok.) Az illata meg olyan "szunyogriasztó" szerűvé válik, a környezetem menekül előle. Zárt térben a többiek számára erőteljes, zavaró. Ezt én néztem be, ilyen "mellékhatásokra" nem készültem fel. Otthoni körülmények között a család persze megértő.
2. Hatása van. Nem mulasztja el a fejfájást, de "kellemesebbé" teszi. Ez így elég érdekesen hangzik, de tényleg úgy érzem a felkenés és masszírozás után, hogy jobb, aktívabb érzés kerít hatalmába, szinte nem akarok belesüllyedni a fejfájásba. Ettől persze még ugyanúgy be kell vegyek valami fejfájáscsillapítót...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

JuditTTT

2015. július 25.

Fejfájáson nem segít, de nem is az a dolga szerintem. Ez nem fájdalomcsillapító, csak kellemesebbé teszi a napot a remek illatával. Mivel jó a keverék, sikerült eltalálni olyan illatokat, amik valóban hangulatjavítóak, ezért pontozom fel. Csodaszernek nem mondanám, különösen, hogy pattanásokat okoz, ahová kenem, de pl. csuklóra kenve nem, és intenzívebb is a párolgása. Jól sikerült termék, jó ötlet volt elkészíteni. Emiatt az ára is elfogadható, főleg, hogy mennyire kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

OCsilla

2015. február 11.

A kialvatlanság miatti fejfájásomat percek alatt elmúlasztja. Biztosan újra fogom vásárolni. Fáradt reggeleken kötelező a kávé mellé.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Kisbuksi

2015. január 16.

Gyakran fáj a fejem, de "csak" még azon az " elviselem, nem kell nekem gyógyszer" szinten. Ilyenkor egy kicsit belemasszírozok a halántékomba, a fülem mögé és az orrom alá. A benne lévő illóolaj szinte azonnal hat, kicsit még fel is élénkülök tőle. Nyilván nem a migrénes fejfájásra van kitalálva, de az enyhébb fejfájásra tényleg jó. Az elhasznált mennyiségből ítélve sokáig elég lesz, hisz kevés kell belőle így azt mondom még az ára is elviselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

DreamyGirl

2014. május 20.

A fejfájást enyhíti, de nem szünteti meg. Az illata nagyon jó. Az allergiától eldugult orromnak viszont nagy segítség. Könnyebben tudok tőle aludni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Anheszenamon

2014. február 28.

Kellemes az illata és a pozitívumok itt véget is érnek. Sajnos nekem egyáltalán nem segít a fejfájásomon, még a kezdődő fejfájáson sem. Egyáltalán nem hűsít és ha nem tartom hűtőben, akkor erőteljesen olvad és felpuhul. Megbántam, hogy pénzt adtam ki érte. Marad a halántékra és homlokra kent jégzselé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

kjudit

2014. január 14.

Az enyhébb fejfájást szinte észrevétlenül megszünteti. Egyik percben még érzed, aztán semmi. A komolyabb esetekben még bekapok egy fájdalomcsillapítót. A kollégám nem merte bekenni a halántékát vele, csak párszor beleszippantott. Nem nyilatkozott az eredményről, de utána már nem panaszkodott :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 14.

ILR

2013. október 13.

Kismamaként sok reményt fűztem hozzá, sajnos nem jött be. Fronthatásos fejfájásnál, átmeneti javulást minimálisat ad, de gyógyszer nélkül hamar migrénessé erősödik a fájdalom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Nessy

2013. október 2.

Hasonló tapasztalataim vannak nekem is. Ha a migrént(ami két év elteltével köszöntött be újra az életembe meglepő gyakorisággal) még időben elcsípem akkor gyorsan elmúlik, de a keményvonalas fejfájásnál csak pici átmeneti javulás tapasztalható. Minden esetre hasznos kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Minnie92

2013. augusztus 20.

Ha a fejfájásom elején kezdem el használni, akkor elmúlik tőle pár percen belül. De ha nagyon fáj a fejem és akkor használom, semmit sem ér..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopherol