Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: daisy, Módosítva: 2013. július 9.

Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha Te is szeretsz úgy lazítani, hogy édes illatok vesznek körül és közben rózsaszirmok simogatnak, akkor jó helyen jársz! A fürdőgolyó geránium, bergamott és ylang-ylang illóolajoktól illatozik. Egy ilyen illatos kényeztetéshez pedig ápoló szőlőmagolaj és rózsaszirom is jár."

• geránium illóolaj: gyulladásgátló, fájdalomcsillapító, sebgyógyulást segítő, antidepresszáns

• bergamot illóolaj: depresszióellenes, élénkítő és kedélyállapot-javító, nyugtató

• ylang-ylang illóolaj: nyugtató, nemi vágyat növelő, haj- és bőrápoló

• szőlőmagolaj: a bőrt simává és rugalmassá teszi, megelőzi korai öregedését, regenerálja a szöveteket. Minden bőrtípus ápolására alkalmas, de a száraz és az érett bőrre különösen jó hatással van.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Reniii

2015. március 26.

Imádom a fürdőgolyókat, látva pedig, hogy csomó illóolaj van benne, rögtön rákaptam. 690 forintért pedig csodás.
Már kétszer is kipróbáltam és mindkétszer szuper jól megpuhult a bőröm tőle, viszont ahogy kiszálltam a kádból, vörös, égető érzésem lett tőle. Órákon át nem múlt el. Írtam is nekik, hogy direkt ugye antiallergén anyagokat használnak, ez hogy lehet. Azt írták biztos, hogy nem allergia, csak a meleg víztől van, meg nem tudom. :D Hát a meleg víztől nem ég így a bőröd és nem 4-5 órán keresztül. Kipróbáltam először simán, aztán kipróbáltam úgy, hogy kis zacskóba tettem, hogy hátha a benne levő rózsabimbók meg különböző szilárd anyagok sértik a bőrömet, de úgyis kipirosodott és fájt.
Alapvetően nem pontoznám le ezért, mert ez személytől függő, alapvetően finom, nyugtató hatású. Szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 13.

A legjobb illatú fürdőgolyó a Mannától. Kellemes rózsa illat, kitűnő hidratáló és ápoló hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 13.

Minnie92

2013. augusztus 21.

Nagyon jó illata van, puha lesz tőle a bőröm. Ès a használata után nagyon jól tudok aludni csak beesek, az ágyba és alszom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.