Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. április 30.

Kategória:   Egyéb

Dél-Franciaország, Olaszország, Dalmácia, Anglia és Tasmánia területén honos, de ahol termeszthető, mindenütt termesztik.  Meglepően gazdag hatása és alkalmazási területei miatt mondhatjuk, hogy a legsokoldalúbban alkalmazható illóolaj. Simogató virágillatú. A levendulaolaj a teafa mellett az egyetlen illóolaj, amely óvatosan, mértékkel közvetlenül a bőrre is kenhető. Kisbabáknál, gyerekeknél is biztonságosan használható.

• száraz vagy hurutos köhögésre
  • görcsoldó, epehajtó
  • álmatlanság ellen
  • láz csökkentésére
  • menstruációs zavarok ellen
  • bármilyen seb kezelésére
  • rovarcsípések ellen, ill. a gyulladás és viszketés csökkentésére
  • hajhullás ellen
  • nyugtató, belső feszültségek oldására, elalvási zavaroknál
  • migrén, fejfájásnál bedörzsölőként a homlokra és a halántékra
  • enyhíti az izomfájdalmakat, izomgörcsöket
  • lázcsillapító inhalációként, izzasztó párologtatva
  • fertőtlenítő hatású: fertőző betegségeknél, légúti megbetegedéseknél párologtatni
  • hámosító: gyulladt, gennyes, fekélyes, elfertőződött sebek kezelésére
  • égési sérülések, vágások gyógyítására
  • pattanásokra
  • lábgombásodásnál
  • erősíti az idegrendszert, lecsillapítja az elmét, visszaállítva ezzel a lelki egyensúlyt (párologtatás)

TheGirl

2018. november 7.

Nagyon finom, tartós illata va. Kiváló, minőségi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Nagyon finom, tartós illata va. Kiváló, minőségi termék.

Yushika

2018. április 10.

Intenzív levendulaillat. Párologtatóba használom és néha keverem Teafa olajjal. Estére szuperfriss, mégis nyugtató illat lesz a hálószobában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

vicoka08

2018. március 3.

Nagyon jó kis illóolaj, kellően koncentrált tartalommal. Nekem a kedvenc részem tényleg az volt benne, hogy mennyire erős illata van, ellentétben a drogériás illóolajokkal. Ajándékba kaptam, nagyon szerettem párologtatni, illetve lábfürdő vízbe használtam el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

sanci85

2017. november 30.

Imádom az illatát. sok mindenben használom. Párologtatásra, pattanásra, fürdővízbe,hajpakolásba is szoktam tenni.Erős illata van így elég belőle egy kevés is.Egy kis üveggel nagyon sokáig elég, így megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

MNNiko

2017. augusztus 29.

Szokásos illóolaj. WC illatosításra és párologtatásra használom. Semmi extra, teszi a dolgát. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

dora_beata

2017. augusztus 27.

Ajándékba kaptam egy rendelés alkalmával, az illata nekem nagyon tömény, ezért hígítva használom. Kozmetikumokba csepegtetek pár cseppet belőle, vagy ha fáj a fejem halántékba dörzsölöm. Jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

imcsi

2017. augusztus 17.

Nagyon finom a illata, és sok mindenre lehet használni. Én párologtatok vele, a párnámra csepegtetem lefekvés előtt és mindenféle saját készítésű test- és hajápolóba is csepegtetek vele az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Black Fairy

2017. április 2.

A levendulaolaj egy igazi csodaszer - általában elég sűrű, stresszes hétköznapjaim vannak, és nagyon nehezen alszok el, nagyon rosszul, és nagyon keveset (ha lenne időm se tudnék aludni, kis korom óta nem tudok aludni, amikor már elég nagy voltam ahhoz, hogy egyedül hagyjanak, akkor is 6 óra alvás után felkeltem éjszaka, és anyáék felkapcsolták a lámpát, hogy tudjak játszani, előtte meg nem hagytam őket se aludni xD)! Hatalmas rajongója vagyok, nem tudnék nélküle élni, de az illatát nem kedvelem - ironikus...

Nyugtató hatása remek, segít "elaludni", remekül fertőtlenít; sebeket, pattanás utáni hegeket segíti gyógyulásban; eltünteti a pattanásokat; fejfájás ellen is hatékony, lázra is bevált és bár a menstruációs görcseimmel még a gyógyszerek se tudnak semmit kezdeni, meggyőződésem, hogy azért segít picit; csípéseket is segít gyógyítani...

Nem hiszem, hogy a Manna levendulaolaj különleges bármely másik levendula illóolajhoz képest, és eléggé túlárazottnak érzem, de igazából akkora rajongója vagyok a levendula gyógyhatásának, hogy nem fogok a Manna árán fennakadni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Dunita

2017. március 28.

Többféle levendula illóolajat próbáltam már, ez az abszolút kedvenc. Párologtatóba és krémekbe használom, nagyon szeretjük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 28.

Lillababa

2017. január 31.

Mindig van itthon, ezer dologra jó, a legjobb minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Mindig van itthon, ezer dologra jó, a legjobb minőség.