Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Annie25, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A sárgabarack, gránátalma, csipkebogyó, vörös- és kékáfonya magjából sajtolt szépségolajak mellett sáfrányos szeklice olaj is került bele. Tartalmaz E-vitamint, természetes hidratáló összetevőket, sőt tengeri hínár és alga kivonatot is. Illatáról a fenséges, édesen fűszeres római kamilla illóolaj gondoskodik.

1. Csökkenti a ráncok hosszúságát és mélységét

Ár: 1000 , Eladó: vikic
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Győr, fizetés: --

Kajmi

2021. április 14.

Régen nagy Mannás voltam, de elváltak útjaink. Úgy érzem elszaladtak az árakkal. Ezt az elixírt is kipróbáltam, a kisebbik kiszerelést vettem meg. Elhasználtam, de aztán nem vettem újra. Túl sok pozitív hatása nem volt. Nehezen is szívódott be. Luxusterméknek csak az ára miatt mondanám. Lehet találni jóval magasabb hatóanyagú termékeket ennek az árnak a töredékéért (Pl.: TO termékek). Az illatát én szerettem, szerintem finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

dbrownie

2021. február 7.

Szemkörnyékre használom, a 30 fölött szaporodó szarkalábakra. Nagy változást nem vettem észre, nehezen is szívódik be, egy sima jojobaolaj szerintem jobb szolgálatot tesz. Emiatt kissé túlárazottnak találom, az elnevezését pedig egy csalogató marketingfogásnak :)
Az illata erős, de nekem kifejezetten tetszik, el fogom használni, viszont azután maradok a mandula / szőlőmag / kókusz- és jojobaolaj megoldásoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

MNNiko

2020. szeptember 11.

Eredetileg anyukámnak vettem meg, aki azóta talán már kétszer is újravette. Nagyon szereti, főleg télen sokat segít a száraz bőrén. Nem tudom az illatára miért panaszkodnak, mert szerintünk kellemes, talán kicsit gyógynövényes és ez zavarja a legtöbb orrot. :D

Az utóbbi időben a zsíros bőröm ellenére én is rászorulok erősebb hidratálókra, mert bár zsíros, de vízhiányos lett a bőröm. Ezt a kis olajat kezdtem el én is használni és nagyon bevált. Annyi h nem natúran kenem az arcomra, hanem a tenyeremben 3 cseppet összekeverek az éjszakai hidratáló krémemmel. Magában nem csípem az arcomon, meg amúgy sehol az olajokat, mert nem szívódnak be (vizes bőrbe dolgozva sem) viszont így a hidratálóval keverve nagyon szépen beszívja még az én zsíros bőröm is. Talán 5 perc kell neki esténként és szép lesz a bőröm. Reggel nekem sok lenne, de így az esti használattal szépen rendbe hozta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

kisgomboc

2020. június 16.

Születésnapi akció keretében sikerült megvenni. Az illata első szaglásra nem tetszett. Pár napja használom de kezdek mostmár megbarátkozni vele. Pár cseppet szoktam csak használni amit kör körös mozdulatokkal viszek fel az arcomra. Kissé nehezen szívódik be a bőrömbe viszont reggelre, pihe puha az arcom, a bőrhibáimat, pattanásokat is szépen orvosolja. Nagyon tetszik az üvege, könnyű használni a pipettát, a 30 ml-s kiszerelést vettem meg, szerintem sokáig elég lesz. Összességében jónak tűnik a termék, elsősorban természetes összetevői miatt került bele a kosaramba, de teljes áron nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

ingyombingyom

2020. június 7.

Erőtelhes illatuk miatt nem kedvelem a Manna termékeket . Ez az olaj viszont nekem bejött.
Fűszeres illat , állagához képest még az én öregedő bőröm is beszippantja egy éjszaka alatt. Szépen tölt , kisímít . Enyhe bőrpír azonban keletkezik a felvitel után és az ára is húzós . Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 7.

Trixi88

2020. április 15.

Az utóbbi években ez volt az egyetlen Manna termék, amit újra vettem. Nagyon tetszett az illata, praktikus üvegcse, kellemes érzés volt használni. De csak éjszakára, mert nem szívódott be, sőt olajos maradt utána a bőröm. Inkább az illatáért használtam, mint a hatásáért, mert az nem nagyon volt :D Egy sima hidratáló krém is kb ennyit tud. A második üvegbe már bele is rohadt igazából a cucc, szeretem az ilyen üvegcséket, el szoktam mosni, na ez az olaj viszont csak felületaktív tisztítószerrel jött ki és iszonyat büdös romlott szaga is lett. Ami nagyon nem tetszik benne az az ára, túlárazott, több a marketing mint a valódi tudás és tartalom. Nem venném újra. A két csillag az illatáért és az átlagos hidratáló hatásáért jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

BloodEve

2020. április 5.

Karácsonyi csomagban volt 5ml-es változatban.
Illata virágos, erősen fűszeres.állagra a mandulaolajra hasonlít.
Hatás: a fenn említett termékleírásban a hidratáló érzést nyújt vált be, az is igaz rá, hogy viszonylag könnyen beszívódik.A bőröm, szemkörnyékem összképén nem javított
Irritáció, allergia, pirosodás,pattanás: nem okozott
Ráncok csökkentése: sajnos hosszútávon nem tapasztaltam.
Mire jó még?: hajvégápolóként bevált
Ár-érték:átlagos minőség drágán

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Karácsonyi csomagban volt 5ml-es változatban.
Illata virágos, erősen fűszeres.állagra a mandulaolajra hasonlít.
Irritáció, allergia, pirosodás,pattanás: nem okozott
Ráncok csökkentése: sajnos hosszútávon nem tapasztaltam.
Mire jó még?: hajvégápolóként bevált
Ár-érték:átlagos minőség drágán

Annie25

2020. február 20.

Szeretem a manna termékeit, ezért tettem egy próbát, de nem kellett volna. Szerintem borzasztó illata van...számomra elviselhetetlen! Pedig pont azért vállaltam be, mert a mannának natúr és kellemes illatú termékei vannak, de ez...borzasztó erős émelyítő főleg éjszakára!
Pár hétig bírtam használni, de nem vettem észre semmi változást az arcomon, cserébe reggelre nagyon fénylő és zsíros lett az arcom.
Nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Nekem nagyon nem vált be.

Lilith93

2020. január 4.

Már több, mint két és fél éve használom. Nekem néhány hónappal ez előttig abszolút bevált. Ellenben az utóbbi 1-2 hónapban tűnt fel, hogy már semmilyen hatást nem gyakorol a bőrömre, valószínűleg megszokhattam, tehát sajnos ideje új éjszakai olaj vagy krém után néznem.
Az illata szerintem nagyon finom, friss és édes egyszerre, a pipettával könnyen lehet adagolni. Az igaz, hogy borsos áron van, de egy nagy kiszerelésű egy évig is elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

arimer

2019. július 21.

Sajnálom, de ez is hihetetlenül drága ahhoz képest, hogy semmilyen pozitív hatása nincs. Tettem egy probat, de a fél adagot kukába dobtam. Ja, 100%természetesn osszetevok, de a csomagolas cseppet sem kornyezetbarát. El is valtak utjaink a mannával, pedig evekig szerettem.. nagyon elszaladtak az áraik is, de hogy mire...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.