Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Annie25, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A sárgabarack, gránátalma, csipkebogyó, vörös- és kékáfonya magjából sajtolt szépségolajak mellett sáfrányos szeklice olaj is került bele. Tartalmaz E-vitamint, természetes hidratáló összetevőket, sőt tengeri hínár és alga kivonatot is. Illatáról a fenséges, édesen fűszeres római kamilla illóolaj gondoskodik.

1. Csökkenti a ráncok hosszúságát és mélységét
  2. Hidratáló érzést nyújt
  3. Javítja a bőr feszességét
  4. Rugalmasabbá, simábbá válik az arcbőr
  5. Könnyen beszívódik
  6. Éjszakai arcszérumként tökéletes választás

BloodEve

2020. április 5.

Karácsonyi csomagban volt 5ml-es változatban.
Illata virágos, erősen fűszeres.állagra a mandulaolajra hasonlít.
Hatás: a fenn említett termékleírásban a hidratáló érzést nyújt vált be, az is igaz rá, hogy viszonylag könnyen beszívódik.A bőröm, szemkörnyékem összképén nem javított
Irritáció, allergia, pirosodás,pattanás: nem okozott
Ráncok csökkentése: sajnos hosszútávon nem tapasztaltam.
Mire jó még?: hajvégápolóként bevált
Ár-érték:átlagos minőség drágán

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Karácsonyi csomagban volt 5ml-es változatban.
Illata virágos, erősen fűszeres.állagra a mandulaolajra hasonlít.
Irritáció, allergia, pirosodás,pattanás: nem okozott
Ráncok csökkentése: sajnos hosszútávon nem tapasztaltam.
Mire jó még?: hajvégápolóként bevált
Ár-érték:átlagos minőség drágán

Annie25

2020. február 20.

Szeretem a manna termékeit, ezért tettem egy próbát, de nem kellett volna. Szerintem borzasztó illata van...számomra elviselhetetlen! Pedig pont azért vállaltam be, mert a mannának natúr és kellemes illatú termékei vannak, de ez...borzasztó erős émelyítő főleg éjszakára!
Pár hétig bírtam használni, de nem vettem észre semmi változást az arcomon, cserébe reggelre nagyon fénylő és zsíros lett az arcom.
Nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Nekem nagyon nem vált be.

Lilith93

2020. január 4.

Már több, mint két és fél éve használom. Nekem néhány hónappal ez előttig abszolút bevált. Ellenben az utóbbi 1-2 hónapban tűnt fel, hogy már semmilyen hatást nem gyakorol a bőrömre, valószínűleg megszokhattam, tehát sajnos ideje új éjszakai olaj vagy krém után néznem.
Az illata szerintem nagyon finom, friss és édes egyszerre, a pipettával könnyen lehet adagolni. Az igaz, hogy borsos áron van, de egy nagy kiszerelésű egy évig is elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

arimer

2019. július 21.

Sajnálom, de ez is hihetetlenül drága ahhoz képest, hogy semmilyen pozitív hatása nincs. Tettem egy probat, de a fél adagot kukába dobtam. Ja, 100%természetesn osszetevok, de a csomagolas cseppet sem kornyezetbarát. El is valtak utjaink a mannával, pedig evekig szerettem.. nagyon elszaladtak az áraik is, de hogy mire...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Guinevere97

2019. június 26.

Szerintem ez egy durván túlárazott cucc. Egyedüli aktívabb hatóanyagnak max. az E-vitamint és a Squalene-t mondanám, de azok sem fognak semmilyen ránceltávolítást végezni.
Ilyen összegnek a töredékéért lehet igazán aktív hatóanyag tartalmú kencéket vásárolni, nem csak 30ml-t. Kezdek gyanakodni, hogy a márka honlapján honnan születik az a sok pozitív vélemény...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Damayanti

2019. június 2.

Teljes kiszerelésben van meg. Drága, ár-értékben sokkal többet vártam. Nekem kis pici piros pöttyöket okozott, állaga olajos, illata kicsit büdös mint a vázában felejtett fonnyadó virágok... Anyunak szépen simítja a bőrét, mintha kicsit egyből feltöltené ahol kell, szóval érett bőrre jó lenne, kivéve, hogy hiába lelkesedett rá első pár használatra csodaszerként, hamar őt is elkezdte kiütni. Neki adtam, hajolaj helyett elhasználja... Ennyi pénzért ilyen eredménnyel sajnos nem kap több csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

zsuffika

2019. május 23.

Már két üveggel elhasználtam. Nagyon kevés elég belőle, az arcomon, nyakamon, dekoltázsomon használom esténként fürdés után, 4 hónapig eltart a 30ml-es kiszerelés, így már ár-érték arányban is nagyon jó választás. Kicsit lassan szívódik fel, figyelni kell, hogy tényleg csak egy keveset használjak belőle. Nagyon kellemes, tápláló, hidratáló érzetet nyújt, az illata nagyon jó. Bár ránctalanító hatást nem nagyon vettem észre rajta, de szebbnek látom az arcom, sokszor elhagyom már az alapozó használatát, amit ennek az arcelixírnek az eredményére könyvelek. Néha kísérletezek más márkákkal, krémekkel, de eddig nem találtam ennél jobbat. 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Caicsi

2019. február 20.

Nagyjából semmit nem ér! A manna saját oldalán olvastam a sok pozitív hozzászólást aminek hatására sikerül több ezer forintot kidobni az ablakon. Az illata borzalmas, a bőrömmel semmit nem csinált. Soha többé nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

alliumangulosum

2019. január 14.

Jó kis termék, én egyelőre nem tudok semmi rosszat mondani rá az árán kívül. Először akciósan vettem, aztán pedig ajándékba is kaptam egyet, egyébként valószínűleg nem vettem volna meg eredeti áron, de örülök neki, hogy hozzám került mégis. Én 4-5 cseppet szoktam belemasszírozni az enyhén nedves arcbőrömbe 1-2 percig, ameddig a víz el nem párolog. Puha lesz tőle a bőröm, engem nem irritál és az illata is tetszik, ráadásul nagyon soká fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

SzMona

2018. augusztus 8.

Tetszett amit írtak róla a weboldalon, úgyhogy a magas ára ellenére megvettem. Nem mondom hogy nem fogom elhasználni, de nem érte meg. Nagy csodát nem produkál, az illata nekem kicsit zavaró. Esténként használom ha eszembe jut, majd elfogy egyszer. Pár csepp is elég belőle, szóval sokáig "boldogít" még. Ha szeretném akkor persze örülnék neki, hogy ilyen kiadós. Nekem a leírtakból semmit sem hozott...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.