Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. június 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Elsősorban serdülőkorúak és problémás bőrűek számára kifejlesztett pakolás. Páratlanul hatékony méregtelenítő. Valódi segítség a kamaszkori, gyakran nehezen kezelhető bőr ápolásában, lányoknak, fiúknak egyaránt!

Fő összetevője a zöld agyag, ami ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag; többek közt vasat, magnéziumot, kalciumot, cinket, szelént és káliumot tartalmaz. Magas a szilíciumtartalma, ami azért jó Neked, mert erősíti és rugalmassá teszi bőröd. Valóban mélytisztító hatású, magához vonzza a szennyeződéseket, így méregteleníti, puhítja, fiatalítja, simítja bőrödet. Hűsíti, nyugtatja az aknés, pattanásos területeket, a méreganyagokat szinte kiszippantva a felső hámrétegből.

Került a pakoláshoz még tiszta zöld tea. Azért remek párosítás az agyag mellé, mert erősíti jótékony hatását, rendkívül hatékonyan méregtelenít, egyenletessé varázsolja a bőr felszínét, magas antioxidáns tartalma pedig megakadályozza a szabadgyökök elszaporodását. Szintén erős gyulladáscsökkentő.

NyBetti

2020. június 26.

Pár hete vettem, eddig úgy néz ki bevállt. Nekem nincs semmi gondom a kikeverésével, és gyönyörűen kiszívja az olajat a pórusokból. Heti 1x használom, de akkor arc-nyak-vállak (sajnos a vállam aknés, de sokkal jobb mióta használom ezt a pakolást + a TO niacinamidját).
Csodát nem tesz, de amire vettem arra tökéletes. Tényleg szárít, de mindig este használom, es megy utána a hialuron szérum és az ejszakai krém, szóval nem feltűnö.
Kiadós adag, nem buggyan meg olyan hamar mint a kész maszkok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Kiadós adag, nem buggyan meg olyan hamar mint a kész maszkok.

szofka77

2020. június 19.

23 eves vagyok es kombinalt borom van. Felig hig felig suru masszara sikeredett kikevernem, nekem is huzodott az arcom, lemostam de egyaltalan nem tapasztaltam pirossagot barbnem hagytam fent 15 percig max 7-8 percig. Szep osszetevok, Jo aron. 5csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

Queen16

2020. június 3.

Haszontalan semmit nem tisztít, de kipirositja az arcbőrt és emelett nehéz lemosni is, és huzo érzetet ad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

cuki10

2020. május 27.

Este raktam fel, nem kellett 1 perc se, mire égetni kezdett az arcom, ami egyre jobban éget. Azonnal leszedtem, és a bőröm piros lett. Elég viccesen néztem ki, mivel a szemem és a szám környéke fehér maradt (ugye ott nem kentem be), míg az arcom többi része rákvörös. Tényleg azt hittem másnap nem megyek be dolgozni, de végülis reggelre elmúlt a pirosság. Barátnőmnek bevált, úgyhogy lehet rosaceas bőrnek nem tesz jót. Érdekesség, hogy a Manna rózsaszín aloe veras agyagos pakolás bevált nálam, de barátnőmnek meg az csípet. :)
Ha kifejezetten zsíros a bőröd, akkor érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Ha kifejezetten zsíros a bőröd, akkor érdemes használni.

Szepis

2020. május 12.

Megvettem az összes pakolást, szeretem mert nincs benne semmi felesleges és használ. Egy idő kellett hogy az arányokat eltaláljam vagy most pont jól keverem (ez szerintem egyéntől függ) de szeretem. Hasznos, könnyen kezelhető hatásos és jót tesz a bőrömnek finom az illata, felfrissülést érzek utána, nekem nem húzódik a bőr sem, hét 1 x biztos használom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

szea

2020. április 20.

Száradás közben nagyon húzódik, de nem kell tőle megijedni. Lemosni elég nehéz, nagyon rászárad, és piros lesz tőle az arc, de valóban van gyulladáscsökkentő hatása, viszont használtam ennél már hatékonyabb és kevésbé macerás zöldteás terméket is, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Dodo33

2020. április 10.

Ez is es a kek tarsa is szuper! A zold talan kicsit jobban visszahuzza a pattanasokat, de nagyon szarit! Mindenkeppen be kell kenni az arcot utana hidrataloval. A kek jobban taplal, nekem az a kedvencem, de utana is szukseges a hidratalo. Nem nehez kikeverni, nagyon keves viz kell egy kis adag porhoz. Az arc nagyon piros lesz lemosas utan, ebbol is erzodik es latszik a hatasa. Nem kell megijedni, fel oran belul elmulik. En 20 percig szoktam az arcomon hagyni. A szetnyomkodott arccal csodal muvel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

kovacsbia

2020. január 5.

Eddig nem volt por állagú maszkom, de az itteni vélemények hatására megvettem. Nem bántam meg! Sok bejegyzésben olvastam, hogy nehéz kikeverni a jó állagot, számomra nem okozott ez akkora problémát eddig. Azt is sokan írták, hogy a mosdókagyló utána undorító lesz, és esélytelen lemosni. Szerintem ez sem igaz, nem okoz különösebb nehézséget a takarítás utána. A maszk hamar megszárad, lemosás után valóban kipirosodik a bőr, de hamar megnyugszik és utána szép, puha lesz. A folyamatban lévő gyulladásokat is leszárítja, tehát eddig csak jó tapasztalataim vannak vele. Annyit szoktam még csinálni, hogy lemosásnál nedves kézzel kicsit fellazítom a pakolást az arcomon, majd ha már mozdítható, akkor gyengéd mozdulatokkal picit dörzsölgetve mosom le, így enyhe radírozó hatást is elérhetünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Orzolja

2020. január 4.

Egyszerre kezdtem el használni több terméket, úgyhogy nem vagyok biztos, hogy melyiknek köszönhető a csoda, de ez az egyik. (A többi a Manna aktív szenes-kámforos szappan, Natúrkence szuhar virágvíz és változóan Manna arcelixír/argánolaj.) Korábban mindig volt pár pattanásom, többnyire nagyok és csúnyák melyek bármit kentem a bőrömre, csak rosszabbak lettek. Mióta ezt a kombót használom (a pakolást heti 1x), kb eltűntek a pattanásaim, ha vannak, akkor is kicsik s gyorsan múlnak.
Nekem ez volt az első pormaszkom, ennek ellenére egyszerű volt kikeverni. Ahogy szárad valóban húzza a bőrt, s marad utána egy villámgyorsan eltűnő pirosság is. Én utána tonizálok-hidratálok, így nem szárítja ki, csak tisztítja a bőröm.
Egy csillagot levontam, mert ugyanezt a terméket majdnem harmadáron lehet kapni a naturkence.hu-n, kipróbálom azt is, s ha annak nem lesz ennyire jó a hatása, akkor updatelem 5 csillagra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Qrafi

2019. december 31.

Párom problémás bőrével csodát tett!!! Másodszor vettük újra. Néha én is használom, de az érzékeny bőrömet túlságosan szárítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat