Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2021. május 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Elsősorban serdülőkorúak és problémás bőrűek számára kifejlesztett pakolás. Páratlanul hatékony méregtelenítő. Valódi segítség a kamaszkori, gyakran nehezen kezelhető bőr ápolásában, lányoknak, fiúknak egyaránt!

Fő összetevője a zöld agyag, ami ásványi anyagokban és nyomelemekben gazdag; többek közt vasat, magnéziumot, kalciumot, cinket, szelént és káliumot tartalmaz. Magas a szilíciumtartalma, ami azért jó Neked, mert erősíti és rugalmassá teszi bőröd. Valóban mélytisztító hatású, magához vonzza a szennyeződéseket, így méregteleníti, puhítja, fiatalítja, simítja bőrödet. Hűsíti, nyugtatja az aknés, pattanásos területeket, a méreganyagokat szinte kiszippantva a felső hámrétegből.

Került a pakoláshoz még tiszta zöld tea. Azért remek párosítás az agyag mellé, mert erősíti jótékony hatását, rendkívül hatékonyan méregtelenít, egyenletessé varázsolja a bőr felszínét, magas antioxidáns tartalma pedig megakadályozza a szabadgyökök elszaporodását. Szintén erős gyulladáscsökkentő.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

v.anit.a

2022. július 22.

Szeretem az ilyen egyszerű kenceficéket. Tele van olyan jótékony hatóanyaggal, ami kifejezetten a pattanásos, zsíros bőrnek kell. Szuper eredményt lehet elérni vele már heti 1-2 használattal is. Aki nem szereti, hogy a javasolt 15-20 perc hatóidő alatt csontszárazra szárad és ezért nehéz lemosni, az próbálja meg víz helyett mézzel kikeverni és/vagy rövidítse le a hatóidőt. Ki kell tapasztalni, kinek hogy válik be a legjobban, de mindenképp megéri. Jár az 5 ⭐️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 22.

DoriSztmhly

2022. február 5.

Nekem nagyon bevált ez a pakolás! Nem szoktam hagyni hogy teljesen megszáradjon a bőrömön, de lemosás után nagyon puha a bőröm, és a mitesszereimre is határozottan jó hatással van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

k001

2021. november 29.

Régebben is vettem már ilyet, akkor mintha más lett volna az illata, teásabb, citrusosabb, nem tudom. A mostani illata nem tetszik, nagyon erős iszap szag, alig várom, hogy elfogyjon. Bár még mindig legyen akármilyen szagú, mint hogy hozzárakjanak bármi illóolajat, parfümöt. Állagra jó, nem tudom hat-e, tehát tisztítja-e a pórusaimat, mert elég zárt miteszereim vannak, szerintem azokkal úgyse tud mit kezdeni, így ha elfogy, nem veszem újra. Kb. 20 percig hagyom fent, ennyi idő alatt kipirosítja az arcom, nem tudom ez normális-e és a rendeltetésszerű használathoz tartozik, én annak veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Chrissy

2021. május 11.

Tetszett az ötlet, hogy frissen kell kikeverni, ez a rész csak növelte számomra a szépítkezési rituálé fényét, hangulatát. De ez nem egy kellemes pakolás. Amíg pasztaként az arcra kerül rendben, kellemes érzés. Aztán ahogy szárad egyre jobban viszket alatta a bőröm, húz, kellemetlen érzés. Érzem, ahogy lüktetnek alatta az ereim. Nyilván a széle szárad először, ott annyira viszket, hogy mar tűkön ülök, hogy mikor szárad végre meg a belsőbb részeken, mert már legszívesebben 10 körömmel vakarnám. Na ennyit a wellness élményről! Ezzel nem tudok nyugisan olvasgatni a kádban vagy relax zenét hallgatni, mert ez a pakolás mindent csinál, csak nem nyugtat, sőt, amúgy tök feszkó leszek tőle, hogy száradjon már meg az anyja úristenit, mert levakarom a fejem a helyéről!
Ahogy szárad egyre jobban húz, a végére olyan feszes fejet csinál, hogy nincs gyógytea vagy bor kortyolgatás közben (kinek a pap, kinek a papné...).
A lemosás már áldás a bőrnek. Kényeztető fürdés közben mocsárrá változtatja a wellness övezetet, úgyhogy zuhany alatt állva mégiscsak jobb. De addig hol legyen az ember, amíg szárad?! A lakásban roamingolni nem ajánlott, mert potyogni is tud, és még állhatunk neki utána takarítani.
Szóval akkor a legoptimalisabb megoldás a kád, relax. A végen ezt felkened. Ficegsz a vízben, hogy kibírd a viszketős-húzós részt. Leengeded a kádat, ha száraz a pakolas és a zuhanyra váltva lemosod.
Nem jön le könnyen, rád köt, mint a gipsz. Dörzsölnek a darabkák. Kipirosodik tőle a bőr és nagyon puha lesz, szebb az összképp, tisztábbnak látszik minden, a kisebb gyulládasokat mérsékli.
A krémes allagú agyag alapú pakolasok is tudják hozni ezt, szenvedésmentesen és gazdagabb összetevőkkel is ráadasul.
Ha az összetevőket nezzük elég minimalista, de legalabb kb. az idők végezetéig eláll, mivel por. A doboza gagyi, egy csomót szenvedek vele mindig, mire rendesen beakad a menet es fel tudom csavarni a fém kupakot.
Nekem ez így nem ér annyit, mint amennyibe kerül, maradok a krémes pakolásoknál. Ezt olyannak venném ajandékba, akit nem szeretek, de nagyvonalúságot akarok mutatni. Mert a hatása jó, a többiről meg nem is akarok beszélni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Kajmi

2021. április 14.

Többféle Mannás pakolást is kipróbáltam, mert régen nagy Manna-fan voltam. Ebből a pakolásból még van pár használatra való, nagyon sokáig elég a kis tégely. Egy használatra 1-2 teáskanálnyi mennyiséget kell bekeverni pár csepp vízzel, így egy sűrű masszát kapunk, ezt kell felvinni az arcra. 15-20 percet kell fent hagyni, ezalatt teljesen megszárad. Száradás közben eléggé feszül tőle a bőröm, de kibírható. Mikor lemosom enyhe radírozó hatása is van. Nekem néha kipirosodik tőle a bőröm, ami hamar elmúlik. Ezen kívül különösebb irritációt nem okoz. Szépen tisztít, de a mitesszerszerekkel nem igazán tudott mit kezdeni. Az illata natur, természetes.
Már nem vásárolok Manna termékeket, így nem fogom újra vásárolni, de összességében én szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

viragzsofi

2021. március 2.

3000 forintért vettem a Dm-ben, először sokaltam, mert pici a tégely, de biztos sokáig elég lesz, mert egy pakoláshoz 1-2 kiskanálnyi elég volt belőle. Így megéri az árát.

Most használtam először:
Nekem iszonyat büdös, de ezzel nincs baj, legalább jók az összetevői. Hamar megszáradt, az arcom nagyon húzódott. A mitesszeres részeken sötétebb maradt, tehát jól összegyűjti az olajat a bőrömből. Lemosásnál nekem picit irritálta a bőröm.
Összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Most használtam először:
Összességében elégedett vagyok.

seoul

2021. február 21.

Néhány hónappal ezelőtt sikerült féláron megvásárolnom ezt a pakolást. Lényegében meg vagyok vele elégedve. Szép zöld por, kellemes natúr illattal. Egyszer használom egy héten, egy kis tálkába teszek egy-két kiskanálnyit és egy pici langyos vízzel kikeverem, majd felviszem az arcomra. Megvárom míg megszárad, ilyenkor picit húzódik a bőröm tőle, de nem olyan vészes. Alaposan lemosom meleg vízzel, és finom puha lesz tőle a bőröm. Nem irritálja az arcom, nem jött ki tőle plusz pattanásom sem. A bőrömet érzem, hogy jól megtisztítja, viszont a mitesszereimmel nem tud mit kezdeni. Biztos, hogy teljes áron is meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

PetraOo

2021. február 20.

Pár éve használtam, ez volt az első por állagú pakolásom és nagyon szerettem, friss, üde bőröm lett tőle, bár a mitesszerekkel szemben nem volt túl szembetűnő a hatása. A húzó és égető hatását sajnos én is éreztem, de szerintem nem volt túl kellemetlen. Az illata kifejezetten kellemes volt számomra.
Gondolkodom az újra vételén, hiszen ár érték arányában és az összetevőiben is elég jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

csvik

2021. február 13.

Néhány éve használtam a kék társát, az nem igazán jött be. Nem tudom hogy attól, de utána nagyon csúnyán pattanásos lett az arcom. Tavaly decemberben döntöttem úgy hogy kipróbálom ezt a zöld agyagosat mivel zsíros és néha pattanásos a bőröm. Elég belőle kb másfél kiskanálnyi mennyiség is. Ha eltalálom a víz mennyiségét könnyű felvinni. Nem mindig tudom fent hagyni a javasolt 15-20 percig mert ha elkezd száradni, eléggé húzódik tőle a bőröm. Amikor lemosom érzek egy kis radírozó hatást is, ami nekem nagyon tetszik. Használata után sokkal simább az arcom és ha van valahol egy pattanás, akkor annak is csökkenti egy kicsit a pirosságát. Jó termék, már megvettem belőle a következő tégelyt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

mlexa

2021. január 13.

Elsőre tényleg nehezebb eltalálni, hogy mennyi vizet rakjunk hozzá. De nekem egy kiskanálnyi bőven elegendő volt az egész arcomra. Elég fura a színe, és a szaga is. 😄 Amikor kezd száradni, húzza kicsit az arcom. Tényleg időbe telik, mire az ember alaposan le tudja mosni. Viszont a mosdót nekem nem fogja meg, arról könnyű letakarítani. A hatása valóban puha - puha arcbőr. A pórusaimat is tökéletesen kitisztítja. Egy héten egyszer szívesen használom. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat