Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Schmetterling, Módosítva: 2019. március 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különösen alkalmas a száraz vagy érzékeny bőr ápolására, ezen kívül az ekcéma és pikkelysömör tüneteit is enyhítheti.

Alfa-hidroxi savakat tartalmaz (pl. tejsav), ami kíméletesen segít a bőr felületéről eltávolítani az elhalt hámsejteket, így az ragyogóbb és frissebb kinézetű lesz. Rengeteg vitamint tartalmaz, ezek közül is kiemelkedő A-vitamin tartalma, mely a sérült bőrre gyógyírként hat; csökkenti a ráncokat és segít a pattanások eltüntetésében, megelőzésében. Egyszóval az egészséges bőr egyik feltétele ásványi anyag tartalma sem elhanyagolható, sőt, szelént is tartalmaz, amelynek a tudósok szerint a bőrrák megelőzésében (is) fontos szerepe van.

Ellise

2018. november 22.

A kedvenc manna szappanom :) csak mannát használok,nagyon szeretem az illatát és nem szárít,viszont nyárra kicsit soknak érzem akkor inkább sima sheavajasat veszek,vagy próbálok többfélét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

dodo22

2018. november 6.

Én szeretem, arclemosáshoz használom. Először kókuszzsírral lemosom a szemsminkemet, arcomat, aztán ezzel a szappannal mosom le kétszer az olajat. Finom, feszes tapintású utána az arcom, mióta használom, sokkal kevesebb mitesszerem és pattanásom van. Ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

bernadettu

2018. szeptember 9.

Néha megjelenik ekcéma a bőrömön és akkor használom, kicsit szárít, a megoldáscsomag olívaolajos szappanja nekem jobban bevált. Mivel a Manna átáll teljesen vegán termékek gyártására, így nem is tudom már újravenni, de nem is szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

sunflower91

2018. július 12.

Zuhanyzáshoz és arcmosáshoz használtam eleinte, arcmosásnál nem volt változás, az illata jó de nálam nem igazán radírozott.
Néhány hete azonban az antibakteriális kézmosótól a kezemen ekcémát fedeztem fel, ezért egy hétig csak ezt a szappant használtam, jelenleg pedig a kettőt egymás után (először fertőtlenítés utána ápolás) és remekül működik, jól táplálja a kezemen a bőrt. Kézmosáshoz tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

balazskrisztii

2018. április 18.

Ajándék mintát kaptam belőle, kézmosáshoz használtam el, de nem szerettem. Nem nyújtott semmi pluszt, érzékeny, száraz bőröm van, de nem volt kíméletes, meglehetősen szárított

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

zita.herkovics

2018. február 7.

Teljesen rendben van, elégedett vagyok. Azt mondták a Szappantündérek, hogy kézben habosítva még intim mosakodónak is jó. Mindig 2-3 részre darabolom a Manna szappanokat, jobban kezelhetőek.

Up.: Kifutó termék az oldalon! Kezdek pánikba esni! Ha valakinek van, ami bontatlan, nem használta el valamiért, keressen már engem meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Sziszilady

2017. december 16.

Nagyon jó kis szappan, nem szárítja a bőröm télen sem. Egyetlen hátránya, hogy nagyon gyorsan elfogy.. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

imcsi

2017. augusztus 12.

Nagyon szerettem ezzel zuhanyozni, egyáltalán nem szárította ki a bőrömet, még télen sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

mliptak

2017. július 23.

Nekem olyan fura kicsit az illata és nem tetszik, hogy ennyire nyálkásodik. Nem szárított viszont és kellemesen masszíroztak a kis zabpelyhek fürdés közben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Ayamechu

2017. május 3.

Ajándékba kaptam a mannás rendelésemhez, egy 45g-os minta formájában. A használata során érezhetően puhább lett a bőröm, és az illata sem hivalkodó, kellemes mézeskalács illata van bár nem sokáig érződik. De lényegében egy egész jó kis termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Hidratálók: Honey