Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Egyéb

A hindu mitológiában a nag champát (csampát) vagy más néven champakát (csampakát) szent növényként tisztelték, számos történetben szerepel, és az ayurvédikus orvoslás is használja. A virágai naplementekor nyílnak, ekkor árasztják a legintenzívebb illatot, ezért ilyenkor gyűjtik.

Virágszirmok ezrei kellenek 1 kg champa illóolaj előállításához, ezért a tiszta, hígítatlan olaj nagyon drága, és ritka. Mivel bódító illata igen népszerű, előszeretettel hamisítják. A parfümipar egyik kedvelt alapanyaga, pl. a Dior J’adore parfümjének is a champa illat az alapja.

• antidepresszáns

• puhító

• reumatikus fájdalmakra

Kacija

2016. január 30.

Megfelelően higítva mennyei illat a keleti légkör kedvelőinek :) 1-2 csepp elegendő belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 30.

eisenhauer_virginia

2014. március 15.

Sajnos rosssz választás volt ez az illóolaj, mert számomra annyira tömény, émelyítő illatú, hogy aznap, amikor megszagoltam, egész nap hányingerem volt. Lehet, hogy ez az én egyéni érzékenységem. A lányom is, és a férjem is büdösnek tartja. Hát nem tudom, lehet, hogy valamilyen higításban, esetleg más illóolajjal elegyítve ki lehet valami jót hozni belőle. De így önmagában használhatatlan. :((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.