Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2014. május 14.

Kategória:   Szappanok

crazy cat lady

2014. június 29.

lakótársam kedvenc szappanja. állítja, hogy ez az egyetlen szappan, ami nem szárítja a hiperérzékeny és hiperszáraz bőrét, de azért a testápolót nem hagyta el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

szusmus

2014. január 22.

A legtöbb mannához hasonlóan elégedett vagyok vele. Pár napig szárít, aztán egyszercsak nagyon jó lesz. Az illatától eleinte féltem, de aztán nagyon kellemesen csalódtam benne. Különösebben viszont nem hidratál vagy radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

mariannakowacs

2013. december 14.

Szép kis színes szappan. A bőrömet megfelelően táplálja. Télen és nyáron is szeretem használni. Ha elfogy, lehet újra rendelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

jessy1210

2013. október 1.

Nagyon meglepődtem, hogy sokaknak negatív a tapasztalata vele, nekem hihetetlenül puhítja a bőrömet, és igazán selymes leszek tőle. Az első egy hétben való igaz h szárított, de ez volt az első manna amit kipróbáltam. Azóta használom, nekem kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

daisy

2013. szeptember 10.

Hát ez az egyetlen Manna termék volt idáig csalódás...Az illata jó volt, de úgy kiszárította a bőrömet..az ujjaimon alig jött helyre a bőr,nem győztem kenegetni.A vállamon meg pattanások jöttek ki,és amióta elfogyott tűnnek el,szóval én ezt is az ő számlájára tudom csak írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

dvoros

2013. augusztus 14.

Ajándékba kaptam ezt a szappant és tusoláshoz használtam. Szerettem, mert utána kellemes, lágy és puha lett a bőröm, éreztem a változást. Egyetlen hátránya volt, hogy nagyon hamar elfogyott, így ár-érték arányban nekem annyira nem jött be, hogy magam is rendeljek belőle.
Egy Tündérkerteset is kaptam mellé, azt még nem próbáltam, mert nem jön be az illata csomagoláson keresztül... de most majd rászánom magam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

Darkoscsaj

2013. június 8.

Az illatába belezúgtam, mikor megkaptam, viszont mikor vizes lett egészen átalakult és kifejezetten kellemetlenné vált. A bőrömre nem volt különösebb hatással. Habzására nem igazán emlékszek, de elég sokáig volt a fürdőszobám vendége, azt hiszem végül kézmosásra használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Hópihe2011

2013. június 4.

Egyszer kaptam a rendelésemhez egy mintát ajándékba.Elhasználtam.Annyira nem szerette a bőröm,de volt egy hatalmas jó tulajdonsága:eltüntette az szám fölött lévő,borzasztóan zavaró pigmentfoltot :) Pigmentfolt halványításra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

andrej

2013. május 23.

Első Mannás rendelésem mellé kaptam ebből egy ajándék mini szappant, meg vagyok vele elégedve, bár valami miatt a kedvencemmé sem vált.
Csak az arcomra használom, a smink eltávolítása után. Jól habzik, bekenem ezzel az arcom, utána pedig a Mannás tengeri szivaccsal át-letörlöm és nagyon tisztának érzem, nem szárít, puha érzetet hagy maga után.
A normál kiszerelést megrendelni valószínűleg nem fogom, de ettől függetlenül ez egy nagyon jó kis szappan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

agocsfelicia

2013. április 26.

Ez volt az első Mannám, eleinte óriási megelégedéssel használtam, végére csökkent a lelkesedésem, ezért ez egy 3-mas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 26.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Illatanyagok: Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.