Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Szappanok

A neem olaj rengeteg értékes zsírsavat, E-vitamint, esszenciális aminosavakat, rengeteg antibakteriális összetevőt és természetes bőrlágyítót tartalmaz. Minden bőrtípus ragaszkodni fog hozzá, hiszen hidratál, nyugtat, ápol, frissít, természetes védelmet nyújt erős izzadás ellen és a sebek kezelésére kiváló, ugyanis felgyorsítja a bőr gyógyulási folyamatait. Megöli azt a baktériumot, ami az aknés bőrbetegséget okozza és az ekcémás bőrre is remek, hiszen a neem olaj felveszi a versenyt sok szteroidos készítménnyel – csak most nem kell mellékhatásokkal küszködnöd. Csípések ellen is kiváló megoldást nyújt, hatásosan kezeli a bőr gombás megbetegedéseit, halványítja a hegeket és a pszoriázisos bőrt is sikerrel gyógyíthatja.

A neem olajon kívül további prémium minőségű növényi alapanyaggal gazdagítottuk Neked ezt a szappant:

• Kókuszolaj: hogy bőröd selymes tapintású legyen.
  • Olívaolaj: hogy megkapd az extra hidratálást.
  • Shea vaj: a jól ismert ezerféle gyógyító, bőrlágyító tulajdonságai miatt.
  • Narancs illóolaj: isteni illata van, jókedvre derít Téged, élénkíti a vérkeringésedet, és serkenti az új sejtek képződését. Minden bőrtípusra alkalmas: az igénybe vett, száraz, repedezett bőrt megnyugtatja, a zsíros, pattanásos bőrt összehúzza és szabályozza a bőr zsírháztartását. Halványítja a bőrön lévő foltokat.
  • Levendula illóolaj: kényezteti érzékszerveidet, megnyugtat, ellazít, visszaállítja lelki egyensúlyodat – és ellenállhatatlan illattal ajándékoz meg Téged!

Kiszerelés: 90 g

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

floorafekete

2016. július 17.

Nagyon szeretem, fürdéshez, zuhanyzáshoz tökéletes. Nem szárítja a bőröm télen sem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Shopie

2016. május 26.

Túl erős a Neem-olaj illata, nem érződik a narancs és a levendula, akkor már inkább a muskotályzsályás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Effendigirl

2015. június 13.

Hajmosásra próbáltam, a jó pár Egészséges tincsekkel való próbálkozás után, amik, akárhogy is próbáltam (sok ecet, utána hajbalzsam), mindig zsíros látszatú, érzetű hajat eredményeztek. Bár mintha hajmosás alatt kevesebb hajszál jött volna ki. Úgyhogy ezt is kipróbáltam, ha már többen is írtátok, hogy hajmosásra bevált.Pozitívabb az eredmény, az biztos. Most nem használtam balzsamot, csak ecetes öblítés a szappan után, és ennyi; sajnos még egy kis zsíros kinézete mindig van, úgyhogy majd megnézem, balzsammal milyen lenne. Viszont puha, és a vége egészségesen "hajlik", göndörödik felfelé. Ezzel a szappannal könnyebb habot képezni, mint az egészséges tincsekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

guffaw

2015. február 28.

Az arcbőröm nem lett szebb tőle, viszont ennek a szappannak is jó illata van. Kissé szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

tdorina3

2015. január 20.

Fürdéshez, zuhanyzáshoz, borotválkozáshoz szerintem tökéletes. Nem volt nagy illata, a pattanásokkal sem csinált semmit, de szimpla mosdáshoz megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

kovizsuzsi0

2014. november 24.

Hát ez a szappan nálunk hazavágta a családot... Kiütéses lettem tőle én is és a testvérem is, a pozitív hatásaiból pedig nem érzékeltünk semmit. Nagyon sajnálom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 24.

angelcare

2014. július 5.

Én is szintén jojoba olajjal használom és rekordidő alatt eltűntek a száraz foltjaim,egységesedett az arcbőröm és csak elvétve jönnek ki rajtam gonosz gyulladt gumók. Több manna cuccom van időnként félreteszem őket , de amikor előveszem mindig rájövök hogy ezek tényleg csodaszerek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

roni07

2014. június 30.

Kedvenc szappanmárkáim egyike. Nagyon szeretem krémes állagát, testre és arcra is használom. Tusolás után shea és kakaóvajas saját kencét használok testre, arcra pedig jojoba olajat, így én nem vettem észre, hogy szárítanának a szappanok. Minden más fürdőszert kiváltottam szappanokkal már régen és egyáltalán nem hiányzik, sőt... élvezem a finomabbnál finomabb illatokat és a jó kis krémes puha érzést. Tengeri szivaccsal használva pedig maga a csúcs. Hajra még nem próbáltam, de majd most! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 30.

magnolia

2014. május 12.

Most fogyott el ez a szappan, reggel és este arcmosásra használtam (felváltva a sószappannal). Nagyon finom az illata. Nem tudom, hogy ennek köszönhetően-e, de most olyan szép tiszta arcbőröm van, mint ezer éve volt. Semmi pattanás nincs rajta. De lehet tényleg nem a szappannak köszönhető, ezt sose fogom megtudni :)
Tusolásra viszont én nem használok mannás szappant, engem durván szárít. Arra az Olivia szappanok váltak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

dorkka

2014. április 14.

Hajmosásra nagyon jó ez a szappan!! Csak úgy lustaságból mostam meg vele a hajamat is, hogy ne kelljen elnyúlni a samponért :D De nagyon jól habzott, puha és szép lett tőle a hajam, az eddig kipróbált samponjaimnál ez mindenképp jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Limonene, Linalool

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.