Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Nyugalom szigete halántékbalzsam többféle illóolajat tartalmaz, melyek aromaterápiás hatással bírnak. A levendula illóolaj nyugtató hatású, belső feszültség oldására alkalmas. Erősíti az idegrendszert, lecsillapítja az elmét, visszaállítva ezzel a lelki egyensúlyt. Ugyancsak segít a fejgörcsök, az álmatlanság leküzdésében.

A rozmaring illóolaj segít a depresszióval szembeni harcban, stimulál, csökkenti a fejfájást, segíti a koncentrálást és az agyműködést.

A gyömbér illóolaj felhevíti a hűvös, szomorú vagy félénk természetűeket, javítja a memóriát és feltölt energiával. Kiválóan alkalmazható depresszió, stressz esetén.

Kiszerelés: 15 ml

chilipepper

2017. december 9.

Nagyon szeretem, kellemes az illata (igazi gyógynövényes, nem mű-illat :) ), és hamarabb el tudok aludni, ha használom.
Kifejezetten stresszes időszakokban nagy hasznát veszem, mert nélküle csak forgolódnék órákig, ez segít ellazulni.
Fejfájás ellen nekem sajnos nem vált be, de elsősorban nem is amiatt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Fejfájás ellen nekem sajnos nem vált be, de elsősorban nem is amiatt vettem.

domcsismiracle

2017. október 15.

Nem bántam ám meg! Engem nem zavar az illata, szeretem a gyömbéres, gyógynövényes illatokat. Egy pillanatra tényleg megnyugtat, de természetesen nem múlik el tőle a fejfájásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Nymphea

2017. január 31.

Mostanra sikerült megkedvelnem az illatát, imádom, csak szaglászom a tégelyt. Határozottan mondom, ez a kis tégelyke a vizsgaidőszakom megmentője, mert elképesztően megnyugtat elalvás előtt. Mind halántékra, mind csuklóra és orr alá is használom, és mindezek ellenére nagyon lassan fogy, szóval gazdaságos is. Csodaszer.

Van egy icipici fura mellékillata, de ennek ellenére finom illatú, gazdaságos balzsam. Halántékra és orr alá kentem, egy megterhelő, nehéz hét után jelentkező fejfájás csillapítására. Szkeptikus voltam, de nyugtatott, bevált. Picit jobb lett utána, habár a fejfájás maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

0bikbik0

2016. január 17.

Persze hogy nem nyugtat, nem csillapítja az elmét, és nem állítja vissza a lelki egynesúlyt, nem segít a stresszes helyzetek leküzdésében stb.stb...
Ez a krém néhány kellemes illatú olaj, amit sheavajba kervertek.
Amire nekem bevált: náthás időszakban a felsebesedett orromra kenve sheavaj tartalmánál fogva visszazsírozza azt, és az orrom alá kenve megszűnteti az orrdugulást. Ezáltal "nyugató hatású", és "segít az álmatlanság leküzdésében" :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Ez a krém néhány kellemes illatú olaj, amit sheavajba kervertek.

F_Etti

2015. június 3.

Nem vártam túl sokat a terméktől, gondoltam maximum elhasználom szárazabb bőrterületekre ha másra nem is lesz jó. Már az első használat után is meglepve tapasztaltam, hogy hat! Az illata először furcsa volt, most már azonban imádom! :) Este lefekvés után kenem be vele a halántékomat, illetve az orrom alatt. 5 perc múlva alszom s jobban is alszom. A párom is imádja ezen okok miatt, ha kicsit stresszesebb, vagy nem tud elaludni egyből kér belőle, és neki is segít :) Persze napközben nem tudom mennyire segítene a stresszes idegeimen, de így alkalmazva nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Reniii

2015. március 26.

Ez a tipikus semmire nem jó termék. :D Én nem vagyok kifejezetten fejfájós, csak nagyon megtetszett és gondoltam kipróbálom. Hát a szaga nem győzött meg, nekem nem jön be. A hatásáról meg....... hát semmi. :D Felkenem és ennyi. Maximum attól leszek nyugodtabb, hogy masszírozom a fejem, halántékom, nem attól, mert valami szuper összetevőből készült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Okine

2015. március 25.

Ha kicsit ideges vagyok bekenem a halántékomat és már az illatáttol is megnyugszom.Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Gittab88

2014. november 23.

Sajnos migrénes vagyok, szerettem volna kevesebb gyógyszer szedni, de ez a termék pénzkidobás, semmit sem ér, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Louisa1

2014. október 10.

Sokszor fáj a fejem. Szerettem volna valami gyógyszermentes megoldást találni. Nem mondom, hogy a makacs migrént azonnal elmulasztja, de jelentősen javít rajta és - szerintem - nagyon kellemes az illata is. Használható ajakbalzsamként is - tényleg jó, a benne lévő sheavaj miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

iamlost19

2013. szeptember 10.

Hát nem tudom.. a leírt hatások közül nem tapasztaltam egyiket sem. Bár lehetséges, hogy többet kellett volna felkennem.. Az állaga szilárd, viszonylag nehezen kenhető, natúr illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.