Best of Beauty 2019

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szzsofi, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. január 3.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használhatod a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

bernadettu

2018. október 11.

Az ajkaimra használom, ennél jobb ajakápolót még nem találtam. Az egyetlen bajom vele, hogy kézzel bele kell nyúlkálni, így pl. ingázás során nem praktikus. Nagyobb bőrfelületen nehezebb eloszlatni, de nem kizárt hogy a hidegben kiszáradt kezemre is használni fogom. Nekem egyébként egy kisebb kiszerelés van meg és az is nagyon sokáig elég, így hogy csak a számra használom. Azért más márkától is kipróbálnék shea vajat, mert nem a legolcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

TheGirl

2018. október 4.

ahogy lehül a levegő, elkezd nagyon kiszáradni a kezem. Nemrég vettem, éjszakára kenem be a kezemet vele. Eddig egész jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

adri0419

2018. szeptember 16.

Apukám ekcémáját teljesen elmulasztotta, azóta se jött elő. Hozzáteszem, hogy szteroidos krém helyett egyből ezt kezdte használni. Több hónap használat után teljesen elmúlt. Ezenkívül a mézes-kecsketejes szappannal tusolt. Tehát konkrétan megvontunk minden szintetikus tisztálkodószert és csak ezeket használta. Bevált. Azóta mindenkinek ezt ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

GergelyneTesiVass

2018. augusztus 27.

Szemkörnyékre, arcra, kéz- és lábkrémként használom. Remekül puhítja a bőrt. Kedvelem jellegzetes illatát. Nagyon kevés kell belőle, így rendkívül sokáig elég. Emiatt mégis kedvező az első látásra kissé magasnak tűnő ára is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Dorkyi

2018. március 22.

Imádom! Annyira örülök, hogy megtaláltam. Tudni kell, hogy nagyon száraz a bőröm, kentem már mindenféle olajjal, La Roche termékekkel... Hosszútávon egyik sem vált be. Ő viszont... hihetetlen. Két hete használom, de az arcmosás utáni húzódó, minden nap hámló bőr már a múlté. Alapozó is alá használom, csodásan tudok vele dolgozni. Kézre, lábra, talpra, mindenhová jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

agcsi860707

2018. február 18.

Arcra tökéletes, testre viszont nem jött be egyik vaj sem. Extra száraz bőröm van, kb két hónapja használom, de semmi hatás. Esti használat után reggel már “cserepes” a bőröm újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Nikolaj

2017. december 31.

Egy csoda! Mindenre jó. Én mindenre használtam, tényleg. Éjszakai arckrém, testápoló, ajakápoló. Csodát tett a bőrömmel, főleg az ekcémás kezeimmel. Nagyon sokat kell kezet fertőtlenítenem a munkámból kifolyólag. Véresre száradt kézfejemet majdhogynem egy nap alatt rendbe hozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Mariann1807

2017. december 29.

Nagyon jól hidratál. A bőröm hajlamos kipirosodásra, de ez a termék segített csökkenteni, még a pattanás után maradt foltokat is. Ajándékcsomag részeként vettem, így annyira nem volt drága .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

gazelle

2017. december 26.

Egy tégellyel már elhasználtam belőle, most gondolkodom rajta hogy újra kellellene vásárolni. A családban szinte mindenki hasznáta, én ránctalanítás céljából arctisztítás után vizes kézzel bemaszírozva az arcbőrőmbe, férjem az ekcémás bőrére, fiam a kissé pattanásos arcára. Télen kifejezetten szerettem, mert reggelre sem száradt ki vagy húzódott a bőröm ha ezzel kentem be. Ez az egyetlen olyan krém a Bepanthen mellett, amely segít a férjem ekcémára és kivörösödésre hajlamos arcbőrét megnyugtatni, pedig szinte minden létező krémet kipróbált már .Ajakápolóként is jól működik,de mivel túlárazott terméknek tartom ezért csak négy csillag,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

Shauna

2017. október 15.

A kezemre szoktam használni takarítás után. Nagyon könnyen kikezdik a tisztítószerek a bőröm, a kesztyűt pedig nem tudom elviselni, így kellett valamit keresnem, ami ilyenkor kicsit "megnyugtatja" a bőröm.
Nem egy csodaszer, bár nagyon keveset rakok a kezemre belőle, mégis nagyon lassan szívódik be és egy "olajos" réteget képez a bőrömön.
Az illata kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Az illata kellemes.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)