Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. március 8.

Kategória:   Szappanok

80%-ban tartalmaz extra szűz olívaolajat, melyet maréknyi provánszi bio levendulavirágzattal és 100%-os tisztaságú levendula illóolajjal hintettek meg. Samponként is alkalmazható szappan. Az olívaolaj kiváló hidratáló, öregedésgátló hatással rendelkezik, antioxidánsokban gazdag. Eredményesen kezelhető vele az érzékeny ekcémás, pszoriázisos bőr is. Magas az E-vitamin tartalma, ez elősegíti a hámsejtek képződését és a bőr regenerálódását. A varázslatos levendulaolaj illata léleknyugtató, relaxáló hatással bír. A teafaolaj mellett ez az egyetlen, amely közvetlenül a bőrre is kenhető. Segít a bőr rugalmasságának megőrzésében, fáradtságra, ízületi merevségre is kiváló.

Kiszerelés: 90 g

Camilla_B

2014. június 9.

3 szappant vettem és rájöttem, hogy csak hype van a manna szappanok körül. Hát ez van. Nem azt mondom, hogy mind rossz, csak azt, hogy semmivel sem különb, mint a többi olcsóbb társa ebben vagy más kategóriában.

Ebben a szappanban is csalódtam, mert számomra 3 dolog lenne fontos: illat, tisztítás, ápolás. Namármost nem illatos, nem tisztít, csak maszatol és nem is éreztem különösebb ápolást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

Nyimuska

2013. október 15.

Nem értem a nyálkás megjegyzéseket... nekem nagyon kemény a szappan, bár csak 5 napja használom. Egyébként nekem nem is szárít. Amit nagyon sajnálok, hogy ez az első manna/alora natura szappan, aminek nagyjából 0 szaga van. Kár, mert nem igényleg erős illatot, de valami legyen már, ez számomra a tisztasági érzés része, hogy a napi pest BKV-zás után legyen egy friss illatom az ágyban.

Update: na most már nekem is megvan ez a fikás/kocsonyás/nyálkás állag, ami körbeveszi a szappant. Borzalmas. Szeretem a manna szappanokat, de ezt ki kéne vonniuk a forgalomból, ha meg akarják őrizni a jóhírüket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

konyakrisz

2013. július 31.

Ez nem szárította a bőröm, mint a kókuszos manna szappan, de össz-vissz egy hétig tartott ki, annyira ellágyult. Már amikor kicsomagoltam, akkor is nagyon puha volt, de másnapra bekeményedett. A bőrömön nem vettem észre semmi különös, ápoló hatást, de az illata tetszett, ezért adok egy plusz pontot.
Azóta vettem a meskán már olívaolajos szappant mástól, az sem volt valami kemény szappan, de sokkal tovább bírta, és még nagyobb is volt, na meg fele annyiba került. Én mindenkinek ajánlom, hogy nézzen szét a meskán is, ott sokkal jobb szappanokat lehet kapni, mint mannáéknál, és sokkal olcsóbban :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

Darkoscsaj

2013. június 8.

Nekem sem jött be, de megtanultam belőle, hogy nem szeretem az olívaolajos szappanokat. Iszonyatos az a nyálkásodása, amit habzás megcsúfolásaként végez és az illata se győzött meg. A levendula illatát se szeretem igazán, de ez még olyan sem volt. A bőrömre jó hatással volt mondjuk, ezért kap 2 csillagot. Belegondolva nekem jó sokáig bírta a kiképzést, az más kérdés, hogy nem örültem neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

encimokus

2013. május 2.

Nagyon nem jött be ez a mannaszappan. Nyúlós, nyálkás, gusztustalan, hisz nagyrészt olivaolajból áll, nem a szappan hibája. Kenődik, nem habzik. drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 2.

hollern31

2012. október 27.

Nekem nem ez volt az első szappanom tőlük. Azt már több mint két éve vásároltam. Megvolt a bőrhámlás és stb. Utána elég jó lett a bőröm. De aztán csalódnom kellett. Az első levendula szappannal még nem is voltak problémáim. De aztán a csalódás is jött a használattal. A mannának ez a terméke határozottan szétmálik. Éppen csak nedves még a kezem, és már ahogy a víz hozzáér, olyan mintha taknyos lenne. Gyakorlatilag a szappan pár napos használat után elfogy, vagy elolvad? Egy ilyen drága szappannak jobbnak kellene lennie. Azóta nem vettem tőlük semmit sem. Találtam sokkal jobbat és még olcsóbb is. És határozottan hatékonyabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

Pixie83.

2012. augusztus 8.

Szeretem a Manna termékeit, de ez nem igazán jött be. A fahéjas és a coco azért sokkal jobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

otomar87

2012. augusztus 5.

Szuper illata van, jól ápol, de nagyon nehéz szárazon tartani, ezért gyorsabban is fogy, mint kéne. :( Nagyon akartam szeretni ezt a szappant, de nem győzött meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 5.

twanni72

2012. július 26.

Nagyon tetszett az illata, az állaga valóban kissé furcsa, de összességében jól, kíméletesen tisztít, nem szárította ki a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 26.

laci.haraszt

2012. június 17.

Jól tisztít,kellemes az illata,de hiába szárítom ki,nyálkás,nyúlós marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 17.

Jól tisztít,kellemes az illata,de hiába szárítom ki,nyálkás,nyúlós marad.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate