Best of Beauty 2019

Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. január 3.

Kategória:   Sminkek
Bőrtípus:   Száraz

Ebbe a Mannaszappanba az egyik legritkább és legkeresettebb kincset tették, egyenesen a tengerek mélyéről: a mikroszkópikus méretű, kék-zöld vízi algát, ami szerte a világon az egyik legdivatosabb "szuperéteknek" számít. Nemcsak ételként, hanem bőrápolóként is kivételes - millió előnye ismert.

Bettiiyy

2019. május 29.

Sajnos ez a szappan is szárított, és először ideig-óráig még javított is a helyzeten, de mivel a pattanásos bőrömnek nem szárításra, hanem még több hidratálásra van szüksége, hogy javuljon az állapota, ez a Manna szappan is csúnyán elbukott. Pedig nagyon akartam szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

GNóri

2015. január 8.

Szomorú vagyok, ha a manna termékekre gondolok. Annyira tetszett a design, a termékek, az összetevők, mindenhol jó véleményeket olvastam, így alig vártam, hogy beszerezzek pár mannás dolgot. Ez a szappan is az első rendelésemben volt, a sószappannal együtt (facebookon direkt megkérdeztem, hogy melyik szappanokat ajánlja száraz, pattanásos bőrre, így ezeket vettem). Olvastam, hogy az első hetekben a bőr méregtelenít, emiatt jöhetnek elő pattanások. Na hát az én pattanásos bőröm ettől a két mannás szappantól borzalom lett, ráadásul konkrétan annyira kiszárította, hogy kirepedezett az arcomon a bőr, pedig szorgalmasan használtam mellé a shea vajat. Páromnak is vettem mannaszappant, illetve egy rokonomnak is, az ő bőrüket is durván kiszárította. Soha többet manna:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

wasp

2014. december 8.

Nekem nem vált be, nehezen habzik, az illatával sem barátkoztam meg, a hajmosás meg egyenesen horror volt vele. Három csillagot az összetevői miatt kap és tény, hogy télen a száraz bőrre hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 8.

Tiko

2014. október 11.

Hajmosásra használom már pár hónapja, szörnyen zsíros hajra és azt kell mondjam eddig ez a termék vált be legjobban nekem. Bármilyen csodasampont próbáltam korábban, már másnapra megint zsíros hatású lett a hajam, 2 naponta mosni kellett. Ezzel a szappannal 2x átmosom, nem is alkalmazok ecetes öblítést utána, sima vízzel is könnyen kiöblíthető. És a lényeg, hogy a folyton zsíros hajam így 4 napig bírja!! El sem akartam hinni, sokkal jobb tapintású, könnyebben kifésülhető is lett.

Most, hogy kifutó termék lett rendeltem belőle még pár darabot :) Az egészséges tincsek szappant is próbáltam a mannától, de ez jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. október 7.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Főként hajmosásra használom, de arcmosásra is kiváló, nagyon puha, friss az arcom, ha ezzel mosom meg. Hajmosásra jobban bevált, mint az Egészséges Tincsek szappan. Nagyon jót tesz a fejbőrnek is, a hajam puha tapintású, egészséges, könnyen fésülhető a szappantól. Kár, hogy kifutó termék lett belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. október 7.

andrej

2014. június 11.

Nem is tudom, nem rossz szappan ez, de nem is lett a kedvencem.
Én is kipróbáltam hajmosásra, de egyáltalán nem vált be arra a célra.
Azt vettem észre, hogy ha ezt használom, az arcomon is több pattanás lesz, szóval inkább majd elfürdöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Nem is tudom, nem rossz szappan ez, de nem is lett a kedvencem.
Én is kipróbáltam hajmosásra, de egyáltalán nem vált be arra a célra.

Kunkom

2014. május 20.

A fodraszom javaslatara vettem meg kb.1300 ft volt.O ezt hasznalja hajara almaecetes oblitessel,de nekem nem vallt be.A hajam nem hosszu,de a szappanos mosastol nehezen volt kezelheto es zsirosabb volt a szokasosnal (mar a mosas utan rogton)!Ezt az olivaolaj tartalmanak tudom be.Gondoltam ha a hajamra nem jott be elhasznalom tusolashoz.Na itt ert meglepetes,mert a dekoltazsomon apro ekcema pottyok voltak es a szappan utan eltuntek:-)))!Mar az elso hasznalatnal......Szoval en ezt inkabb a furdeshez ajanlom,mint hajra.Nem szaritja a boromet es natur cuccokat tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

Oraculum

2014. május 12.

Imádja a mannákat az ekcémára hajlamos bőröm!
Arcra Ő a nagy kedvencem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Imádja a mannákat az ekcémára hajlamos bőröm!
Arcra Ő a nagy kedvencem:)

kremmina

2014. március 15.

Arcra használom, gyönyörűen összehúzza a bőrömet, és nem szárítja tovább, pedig nem kicsit száraz a bőröm, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

kittyleo

2014. január 31.

Kipróbáltam hajra és szerintem nagyon jóó:) próbáltam már más mannával hajat mosni, de nem nagyon váltak be. Ezt könnyebb volt kimosni (almaecetes vízzel) a hajamból, mint más szappanokat, és nagyon puha lett tőle a hajam. Nekem az illata is tetszik, bár tényleg érződik az alga, viszont ha nem érződne, meg olyan feelingem lenne, hogy lehet nincs is benne :)

Update: csak az elsőnél jött össze, azóta lemondtam a szappanos hajmosásról mert ragad, és nehéz tőle a hajam, meg gubancos:( de fürdéhez elhasználtam, arra imádom a mannákat:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Limonene, Linalool

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!