Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Az egyedi színű szappan a legjobb Manna alapanyagokból készült, kék színét pedig természetes ásványi színezéknek köszönheti.

Szuper összetevők kerültek bele ebbe a különleges szappanba:

• Intenzíven hidratáló, tápláló, E-vitaminban gazdag, tiszta kókuszolaj,
  • hidratáló, fiatalító, vitaminokkal teli, tiszta szezámolaj,
  • frissítő, szorongásoldó, édesen illatos mandarin illóolaj,
  • antiszeptikus, baktériumölő, frissítő citrom illóolaj,
  • 100%-ban tiszta, illatos ananász por.

Kiszerelés: 90 g

kviktoria

2016. június 21.

Csodás illat és selymes bőr. :) Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Csodás illat és selymes bőr. :) Nagyon szeretem :)

Shopie

2016. május 26.

Nem szerettem se az illatát, se az állagát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Nem szerettem se az illatát, se az állagát.

Ashmatiii

2015. augusztus 30.

Az elso szappan,aminek nem tetszett ugy igazan az illata a mojitoval karoltve.
De ettol meg nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Az elso szappan,aminek nem tetszett ugy igazan az illata a mojitoval karoltve.
De ettol meg nem rossz.

tdorina3

2014. december 28.

Az egyik legjobb illatú Manna szappan. :) Egyáltalán nem szárít, tisztának érzem utána magam, jó vele fürdeni, zuhanyozni. Ha lehetne, hat csillagot adnék neki, annyira jó illatú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Myra142

2014. szeptember 8.

A három nyári koktélos szappan közül ez a kedvencem, sőt illatát tekintve abszolút kedvenc az összes eddigi közül (kb 10-15 félét próbáltam már) :) Mint minden Mannától, ettől is selymes lesz a bőröm, szóval nem kérdés, hogy megy az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate
Illatanyagok: Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Limonene
Színezékek: Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.