Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kategória:   Ajakápolók

"A vérnarancs színű, fenséges illatú Színes csók ajakbalzsam kívül-belül megújult! A korábbi tégelyt felváltotta a praktikus tubus, emiatt könnyebben használhatóvá és higiénikusabbá vált, hisz nem az ujjadat kell használnod ahhoz, hogy felvidd az ajkaidra. A méhviasz helyett kandelilla viaszt tettünk bele, így a Színes csók ajakbalzsam 100%-ban vegánná vált."

• Diszkréten színezi az ajkakat
  • Finoman fénylik majd ajkad a bársonyos ricinusolajtól
  • Kellemes, enyhe narancsillata igazi nyári hangulatot teremt
  • Kizárólag natúr összetevőkből készült, 100%-ban vegyszer- és pálmaolajmentes

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

gendur.berni

2021. július 6.

A szép összetétele miatt vettem meg, de minden nap nem használnám, néha viszont szeretem felkenni. Nehéz a tubusból keveset kinyomni, de ha sikerül, akkor azért jól eloszlatható, nem lesz csíkos, foltos a végeredmény. Eléggé csillog, de ezzel számoltam. Nekem a színe, illata is tetszik. Egy ilyen összetételű ajakápolótól kb. ezt vártam. Először örültem a tubusos csomagolásnak, főleg egy ilyen színezett terméknél, de a régi tégelyes még is csak jobb volt, ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

MissScorpio

2020. október 3.

Drogériában, akciósan jutottam hozzá, valószínűleg már lejárt, vagy rossz helyen volt tárolva.. betettem egy időre hűtőbe, de úgy sem javult. De ahogy a többiek írták, frissen se lehet valami jó. Ujjammal vittem fel, nagyon folyékony, nehéz volt egyenletesen eloszlatni, ez az állag nekem nagyon nem tetszik. Inkább szájfény, mint ajakbalzsam. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

hgabriella97

2019. november 21.

Nekem tetszik, jó az illata, a színe, egyedül a feje nem tetszik, hogy homorú és ezért nem lehet olyan szépen felvinni,elkenni a terméket az ajkamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Lina14

2019. október 4.

Az eredeti csomagolásban jobb lett volna, itt ugyanis rettenetes a felvitel. Nem lehet elég keveset kinyomni, folyik mindenhova és kimegy a vonalbl. A színe nekem nagyon nem áll jól, az a szerencsém, hogy nem foltos, és nem csíkos, de egyenetlen. Sokat kell nyomkodni, mire kijön belőle valami. Nem az igazi. Azt meg kell hagyni, hogy egész szépen hidratál, de mindenhova elkenődik és foltot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

zsuffika

2019. május 23.

Nekem minden mannás ajakbalzsamról a régi, tini koromban használt olcsó szájfény jutott eszembe :D sajnálom de ez nem nagyon vált be, nem nagyon akarja az ajkam felszívni a rákent balzsamot, túlságosan fényes, csillogó, a színe sem nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.