Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Kategória:   Testápolás

Édesen gyümölcsillatú, barnacukorral készült szőlőőrleményes bőrradír, ami a bársonyos, tápláló - hazai szőlőből származó - Manna szőlőmagolaj és szőlőmagőrlemény mellett tiszta körömvirágolajat, frissítően gyümölcsös illatú lime illóolajat, valamint édesen virágos geránium illóolajat tartalmaz.

A benne lévő természetes bőrradírozó dörzsanyagok segítenek a bőrnek felfrissülni és lélegzethez jutni, az ápoló, bársonyos olajok pedig gazdagon táplálják azt már a bőrradírozás alatt. A szőlőmagolaj és a szőlőmagőrlemény kiemelkedően gazdagok antioxidánsokban, telítetlen, esszenciális zsírsavakban, linolsavban, és E-vitamint is tartalmaznak. Illatuk enyhe, a friss mustra emlékeztető, finom aroma.

Arcápolásra nem ajánlott!

Dea

2019. július 15.

Szerintem abszolút korrekt testradír,olajos réteget hagy a bőrön,ami ápol,nem túl erős radír,de azért teszi a dolgát. Nagy nehezen ezt találtam,amikor parfümmentes radírt kerestem. Az illata nekem sem a kedvencem, de szerintem elviselhető,elég férfias. Egyetlen kifogásom vele szemben, hogy drága,ahhoz képest, amit tud, szerintem én is maradok a házi testradírnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

EroBatto

2019. május 21.

Tényleg leszedi az elhalt hámsejteket, viszont tönkretette a bőrömet... Olyan olajos/zsíros lett, hogy legszivesebben sírnék. Az arcom és az egész testem csupa olaj volt (nem csak utána hanem hetekig). Tele gyulladt pattanással. Meleg volt de mégis nyakig fel voltam öltözve mert olyan borzalmas volt... Arról nem is beszélve, hogy az egész csak barnacukor olajokkal. Home made elkészíthető sokkal olcsóbban. Nem éri meg. Senkinek nem ajánlom.
Plusz a kád utána okádék lesz (csapnal nem ajánlom mert hullik és minden tele lesz vele)

Ui.: Én eleve jól álltam hozzá és nagyon akartam, hogy beváljon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Ui.: Én eleve jól álltam hozzá és nagyon akartam, hogy beváljon.

krenat

2018. augusztus 18.

Szerintem nem rossz az illata, de nálam is előjött, hogy az aljára folyt az összes olaj. A teteje összeállt egy szinte csontszáraz tömbbé, amit majdnem lehetetlen volt kiszedni, mikor radírozni próbáltam, potyogott mindenfelé, a zuhanyzó aljára tízszer annyi jutott, mint rám. És mivel nagyon száraz volt, a legkisebb nedvességgel érintkezve természetesen azonnal odatapadt mindenhová (a zuhanyzóra is és rám is), úgy kellett lesikálnom mindenhonnan (saját magamról is, mert a zuhany meg kézzel dörzsölés egyszerűen nem hozta le). Próbáltam felkeverni és fejjel lefelé is tárolni, de sehogy sem az igazi.
Az összetevők alapján nagyon ígéretes volt, de ez kb. olyasminek jó, hogy ha én itthon egy ilyet kikeverek magamnak és rögtön elhasználom, nem pedig készterméknek, aminek jó ideig meg kéne őriznie minőségét-állagát. A tengeri sós verziónál is hasonló fordult elő, de ennyire nem durván.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

sunflower91

2018. június 18.

Az illata határozottan nem gyümölcsös (mint ahogy a leírásban található) hanem inkább öreges...Nagy csalódás volt, szerencsére nem érezhető sokáig. Radírként nem rossz, de utána sokáig takaríthatom a kádat a szemcsék miatt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Gina19

2018. május 30.

Nekem bejött, jó durva szemcsés, alaposan radíroz, ugyanakkor az olajnak hála képez egy egyáltalán nem zavaró, hidratáló védőréteget a bőrön. Az illata valóban nem a legkellemesebb, eléggé fás, ahogy az egyik korábbi véleményező is írta: ősz szagú (engem az avarra emlékeztet). Engem mondjuk nem zavar, legalább nem valami szintetikus, agyonparfümözött cucc. Azt azért hozzá kell tennem, hogy ugyanezt a hatást hozza, ha valami kis olajjal kevert cukorral vagy kávézaccal radírozom le magam (fillérekért), szóval pénzt nem biztos, hogy adnék érte. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

klaudi0512

2017. november 16.

Nekem csalódás ez a testradír mert az illata fura,a fürdőkádban darabokra esik és utána mindig viszket a bőröm pedig zsírosodásra hajlamos.Utána vastagon betestápolózom magam de sokszor 1 óra múlva arra ébredek hogy még mindig viszketek.Nekem a luffás jobban bejön.2 csillagot csak azért adok mert amúgy a legtöbb mannát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

zoeyshy

2017. június 5.

Olyan rothadásra emlékeztető szaga van, szétesik, a kád gusztustalan utána. A bőrt viszont legalább nem sérti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

btrix

2017. január 30.

Imádom! Puha, olajos érzetet hagy maga után, illata sokáig megmarad a bőrön. A legjobb bőrradírom ezidáig! Sokáig elég a nagy tégely. Fejjel lefelé célszerű tárolni ahogy azt lentebb is írták, úgy nem szárad ki a teteje (visszafolyik rá az olaj).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

makka

2016. szeptember 12.

Szuper illata van, jól radíroz. Viszont az olajok leülepedtek az aljára, így a tetején lévő "dörzsanyag" picit száraz maradt és szétesett a tenyeremben, így valószínűleg fejjel lefelé kell majd tárolnom. Tényleg nem szükséges utána testápoló krémet használni, mert a bőrradír megfelelően táplálja is a bőrt, nem lesz száraz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

hessviky666

2016. augusztus 11.

Kicsit nehezebb állagú, mint tengeri sós társa. Nagyobbak benne a dörzsanyagok. Az illata nagyon különleges, nekem az ősz jut róla eszembe. Kiszerelése tökéletes, egy használat alkalmával nagyon kevés elég belőle. A szőlőmagolajat kicsit nehezebben szívja be a bőröm, viszont utána teljes a hidratáltság érzés. A hidegebb évszakok alkalmával fogom tudni jobban kihasználni. A csomagolása ennek is szép, egyetlenegy fokkal lehetne feljebb emelni, ha csatos fedelű tégelyt kapna, ez azonban már tényleg csak szőrszál hasogatás.
Külön pozitívum, hogy a radírok zsugorfóliázva érkeznek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Külön pozitívum, hogy a radírok zsugorfóliázva érkeznek.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!