Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Fürdőtermékek

A frissítő, illatos eukaliptuszos, citromos tejfürdő szárított körömvirág szirmokat is tartalmaz, amelyek már sárga színükkel is remekül illenek a frissítő, keringésfokozó eukaliptusz illóolajhoz: egyik a külsejével, másik a hatásaival képes feldobni a hangulatod. Ez az különleges illóolaj segít megtisztítani a gondolataidat – és a bőrödet – egy fárasztó és kimerítő nap után csakúgy, mint a magával ragadó citrom illóolaj, ami nyugtat, frissít, lelket önt az emberbe, derűssé tesz, sőt, még antibakteriális hatást is tulajdonítanak neki.

hessviky666

2016. április 25.

Nekem megvan mindhárom illat. Ez a kedvencem, azonban nem mondanám, hogy csodatermék. Nagyon sok kell belőle, ha az ember érezni is szeretne valamit a fürdő során. A bőrt mondjuk szépen puhítja, táplálja, én azért mellé még egy kanál kókuszolajat szoktam tenni. Annyiból jó termék, hogy összetevői tekintve natúr és elég egyedi a piacon, mert por állagú tejfürdőt még nem láttam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Leti01

2016. március 4.

Kellemes meglepetés a fürdő golyók után (amitől csak koszos lett a kád, de igazán nem volt illatuk feloldódás után). Különösebb hatását nem észleltem, nem szárít ez biztos. Tetszik az illata, valószínűleg újra venném ill. kipróbálnék más változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. október 6.

Csak az eukaliptusz olaj illatát lehet benne érezni, a citromét nem. Rengeteg körömvirág szirom van benne. Frissít, ápolja a bőrt, de nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 6.

Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Limonene