Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Fürdőtermékek

A Manna grapefruitos, gerániumos, szárított rózsabimbókat tartalmazó, simogató tejfürdője egy kád forró vízben feloldva testileg-lelkileg megnyugtat és felszabadít egyszerre, bőröd pedig ujjászületik tőle.

A selymes, bőrtápláló tejfürdőben lévő grapefruit illóolaj egy igazi keserédes, egzotikus finomság, ami fokozza a bőrszövetek vérellátását, segíti a nyirokkeringést, enyhe fertőtlenítő hatást is tulajdonítanak neki, egzotikus, fűszeres illatával pedig garantáltan feldobja a hangulatod. A geránium illóolaj magával ragadó, virágos illatával oldja a szorongást, élénkítheti a vérkeringést, higgadttá, mégis energikussá tesz, száraz bőrre is jó megoldást nyújthat.

A grapefruitos, gerániumos tejfürdőben valódi, szárított rózsabimbót is találsz, hiszen ez egy igazán bőrbarát különlegesség: C-vitamint és vízben oldódó, valódi polifenolokat tartalmaz, ráadásul gyönyörű, így jótékony hatásuk mellett még a szemet is kényezteti.

Kiszerelés: 600 ml

Anne74

2016. július 19.

Nagyon szeretem, kellemes és pihentető ellazulást nyújt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

Nagyon szeretem, kellemes és pihentető ellazulást nyújt...

Vermilion69

2016. március 30.

Nagyon szeretem használni, igazi wellness élményt nyújt :) én szoktam a kád vizébe még egy evőkanál kókuszolajat is tenni, mert extra száraz bőröm van és így nem elég a hidratálás, de az isteni illat mindenért kárpótol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. január 27.

Nagyon jó hatással van a bőrre, hidratál, ápol, frissít. Gyönyörűen mutatnak a vízben a szárított rózsabimbók és szirmok. A grapefruit illatát nem, a gerániumét viszont lehet érezni. Kitűnő egy esti fürdőhöz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 27.

Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool