Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. november 25.

Kategória:   Fürdőtermékek

Ellenállhatatlan fűszeres illat, természetes ápolás.

Tartalmaz aloe verát, zöld teát, szőlőmagolajat, narancs- és szegfűszegolajjal illatosított.

Kiszerelés: 50 g, karácsonyi csomagban kapható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Asianlover

2016. október 24.

Hasonlóan a többi fürdőgolyóhoz - kipróbáltam 4-5 illatot - ennek is förtelmes a szaga. Semmi andalító, nyugtató vagy kellemes nincs benne. Az alkalmazásához egy kis bizsus szütyőt használtam, mert különben az összes kis szárított növénydarabka (?) felragad a fürdőkádra, és őrült koszt csinál. Egy csillagot érdemel, mert nem szárítja a bőrt, hanem finom, olajos réteget tesz rá. A másik csillagot azért kapja, hátha van, akinek bejön ez az illat, ne legyek már igazságtalan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

Oraculum

2014. május 12.

Az illata mennyei, de 1 fürdésre ez elég drága luxus ez, kicsit szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

bebababa66

2014. január 7.

Szeretem a Manna termékeket, ezért nagyon vártam, hogy kipróbáljam ezt a fürdőgolyót. Az illata isteni, annyira karácsonyi :) Viszont nekem sajnos nem jött be, nagyon viszketett a bőröm tőle, mikor kiszálltam a kádból ki is vörösödtem tőle, gondolom valamelyik összetevőjét nem tolerálta a bőröm :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

katacita

2013. december 8.

Csodálatos! Intenzív szegfűszeg-illata van, kitisztítja az agyam egy fárasztó nap után. Kár, hogy a webshopban nem lehet kapni, én is ajándékba kaptam a rendelés mellé, egyébként tuti, hogy újravenném, mert fantasztikus az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Nessy

2013. december 4.

Az illata elbűvölő, igazi mézeskalács, nagyon feldobta a napomat.:) Amúgy szokásos Manna-minőség. Nem szárít, mint a Lush-os fürdőgolyók, hanem inkább "ápol" már amennyire ezt egy fürdőgolyó képes megtenni. Ajándék volt a rendelésemhez, ezért maximálisan elégedett vagyok. Amúgy is szeretem a márka golyóit!:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.