Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.sz, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ásványi anyagokat és nyomelemeket is tartalmaz: a kalcium, a magnézium és a kálium például a bőr rugalmasságának megtartásában segítenek, ezenkívül az agyag hatékonyan csökkenti az aknés, pattanásos bőrön keletkező gyulladásokat, regenerálja és gyógyítja a szöveteket, és szépíti, puhítja a bőrt. A szappanba zárt thaiföldi kókuszolaj kényezteti bőrt, a shea vaj pedig kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.  A shea vaj gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használható. Rendelkezik természetes fényvédő tulajdonsággal (SPF4), védi a bőrt, a hajat és a fejbőrt a káros sugaraktól. Gyorsan beszívódik a bőrbe. A Tündérkert szappan tartalmaz még hibiszkusz virágszirmokat – a méregtelenítő hatásra még rásegít a szuper bőrradírozó hatásával.

Ashmatiii

2022. február 8.

Kislányom választotta, mert tetszett neki a színe és a neve. De az első fürdésnél megbánta. Mindent pirosra színez, a fugába is beleül, nem kellemes az illata és az állaga és olyan fura.
Mindezek mellett pedig az én véleményem az, hogy ez egy újabb Manna csalódás. Írtam korábban már másik terméknél, hogy ha jelzel egy hibát, akkor összevissza hárítanak, hogy nem az ő hibájuk, a gyártó a hibás, amelyik a rossz pumpákat küldi…3 éve folyamatosan ugye. Ha ezt megírod a weboldalon, akkor nem engedik ki, mert csak az ajnározó kommenteknek van ott hely.
Azért kezdtük el a Mannát használni annó, mert magyar, minden mentes és jó. (Elvileg.) A szappanok mellé nem kellett testápolózni, nem viszel a bőrödre rossz dolgokat.
Most vagy az én bőröm jutott el arra a pontra, ahol nem bírja tovább vagy változtattak valamit, de konkrétan teljesen irritált és száraz lett a böröm. Vastagon kell kennem a testápolót és az se használ. Ezért váltottam az olajtusfürdőre, ami után végre nem viszket az amúgy inkább zsírosodásra hajlamos bőröm.
Ezek mellett pedig nem tetszik az email amit küldözgetnek, hogy most vásárolj, mert áremelkedés lesz. Lehet örülni kéne, hogy beharangozzák, de én nem örülök. Nem örülök, mert lassan 2 ezer forintba kerül egy 90g-os szappan, amit műanyagba csomagolnak és ami a mellékelt ábra alapján a világon semmit sem használ.
A natúr samponjuk is műanyag flakonban van és szárít. Ha több balzsamot kensz, akkor azt meg nagyon nehéz kimosni és szárítás közben olyan érzésed van mintha olajban áztattad volna a hajad. Nesze neked frissen mosott hatás. Kezd előlről az egészet, mert így nem tudsz utcára menni.
De legyünk zöldek. közel 4000 forint néhány újrahasznosítható arclemosó korong, 1500 forint 20 bambusz fülpucoló.
A jojoba olajuk duplája annak, amit máshol lehet kapni és nem nem, azokban sincs semmi adalék. Mind tiszta. Csak nem minden cég esik át ennyire a ló túloldalára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 8.

natasa

2021. október 26.

Pénzkidobás. Dm-ben vettem, véletlenül. A mandarinosat akartam, de ezek után nem vagyok már kíváncsi arra sem. A lejárata még messze van. Ez azért fontos, mert a szappan kifejezetten büdös. Eleve már a színe is szörnyű, sokkal sötétebb, mint a képen. Nagyon bizarr a tusolás, hogy folyik a piros lé....Az arcomat is ezzel mostam, alig vártam, hogy krémezzem, mert nagyon feszült tőle. Kicsit belement az orromba is, és sokáig éreztem ezt az avas szagot. Nem tudom, hogy mire használom el, mert nem bírom magamon elviselni. Kézmosó szappanként landol, de szerintem ezt a kezemen sem fogom eltűrni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 26.

DoDo1991

2021. február 20.

Nem fogy olyan gyorsan mint a Coco shea vajas szappan amit előtte használtam. Az illata kellemes, nem szárít. Kicsit a benne lévő hibiszkusz darabkák összekarcolják a bőrt, így én kézben habosítom fel. Hajat is mostam vele, citromos öblítéssel jól működik. Szerintem megéri az árát, tényleg univerzális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

szaboozs

2021. február 19.

Nagyon szeretem az illatát, engem egyáltalán nem szárít, pedig alapvetően száraz arcbőröm van. Mindig újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 19.

eszterella_p

2020. november 30.

Kombinált bőrtípusomra ajánlotta a manna oldal, pont volt a dmben, hát megvettem. Borzasztóan kiszárította az arcom. Más manna szappannal viszont elégedett vagyok, ezt pedig majd tesztelem fürdéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

ViragKisAsszony

2020. november 22.

Rájöttem, hogy engem úgy általában a szappanosított kókuszolaj nagyon szárít. Egyébként nagyon jó lenne ez a szappan, elhasználom arcmosáshoz és fürdéshez, de sajnos nem veszem újra. Plusz megbízom a Mannában, hogy valóban ellenőrzött ültetvényekről származnak a termékeik alapanyagai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Lewanda

2020. július 9.

Régebben nagy Manna fan voltam, de már rájöttem, hogy nagyon túlárazottak a termékeik. Olcsóbb kézműves, natúr szappanok ugyanezt tudják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

lolkabolka

2020. június 18.

Meglepően jól reagált a bőröm erre a szappanra. A marketingjük nálam is betalált, a szülinapi kedvezménnyel és a több apró ajándékkal megvettek maguknak. Nyilván a szerelem majd csak ezután jön, ha a termékek is úgy muzsikálnak. Ezt a szappan volt már szerencsém Dm-es vásárlást követően kipróbálni. Nagyon szerettem, nagyon jól esett bőrömnek. A szappanban lévő ásványok valahogyan hihetetlenül szépen tisztítotték a bőrömet. A mostani rendelésemnél egyből hármat rendeltem. A szappannak van egy alap szárító hatása, normál és zsíros bőr esetén is elengedhetetlen a hidratálás. Télen szerintem még erősebb hidratálás kell mellé. Mióta megjött a csomagom, több szappant is próbáltam, eddig ez viszi a prímet mind illatban, hatásban. 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

reakovats

2020. április 23.

Nagyon kellemes kezet mosni vele és szeretem az illatát is (kicsit olyan érzés, mintha egy téglányi agyagot forgatnál a kezedben), viszont foltot hagy a mosdókagylón.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Lilluc

2019. október 24.

Fürdéshez használtam, arra teljesen jó.
Persze szárít, mint engem amúgy minden szappan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Fürdéshez használtam, arra teljesen jó.
Persze szárít, mint engem amúgy minden szappan :)

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate