Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.sz, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ásványi anyagokat és nyomelemeket is tartalmaz: a kalcium, a magnézium és a kálium például a bőr rugalmasságának megtartásában segítenek, ezenkívül az agyag hatékonyan csökkenti az aknés, pattanásos bőrön keletkező gyulladásokat, regenerálja és gyógyítja a szöveteket, és szépíti, puhítja a bőrt. A szappanba zárt thaiföldi kókuszolaj kényezteti bőrt, a shea vaj pedig kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.  A shea vaj gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használható. Rendelkezik természetes fényvédő tulajdonsággal (SPF4), védi a bőrt, a hajat és a fejbőrt a káros sugaraktól. Gyorsan beszívódik a bőrbe. A Tündérkert szappan tartalmaz még hibiszkusz virágszirmokat – a méregtelenítő hatásra még rásegít a szuper bőrradírozó hatásával.

Ár: 500 plusz posta , Eladó: blanzsi
Állapot: Uj, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás postán maradó csomag vagy foxpost

Lewanda

2020. július 9.

Régebben nagy Manna fan voltam, de már rájöttem, hogy nagyon túlárazottak a termékeik. Olcsóbb kézműves, natúr szappanok ugyanezt tudják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

lolkabolka

2020. június 18.

Meglepően jól reagált a bőröm erre a szappanra. A marketingjük nálam is betalált, a szülinapi kedvezménnyel és a több apró ajándékkal megvettek maguknak. Nyilván a szerelem majd csak ezután jön, ha a termékek is úgy muzsikálnak. Ezt a szappan volt már szerencsém Dm-es vásárlást követően kipróbálni. Nagyon szerettem, nagyon jól esett bőrömnek. A szappanban lévő ásványok valahogyan hihetetlenül szépen tisztítotték a bőrömet. A mostani rendelésemnél egyből hármat rendeltem. A szappannak van egy alap szárító hatása, normál és zsíros bőr esetén is elengedhetetlen a hidratálás. Télen szerintem még erősebb hidratálás kell mellé. Mióta megjött a csomagom, több szappant is próbáltam, eddig ez viszi a prímet mind illatban, hatásban. 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

reakovats

2020. április 23.

Nagyon kellemes kezet mosni vele és szeretem az illatát is (kicsit olyan érzés, mintha egy téglányi agyagot forgatnál a kezedben), viszont foltot hagy a mosdókagylón.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Lilluc

2019. október 24.

Fürdéshez használtam, arra teljesen jó.
Persze szárít, mint engem amúgy minden szappan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Fürdéshez használtam, arra teljesen jó.
Persze szárít, mint engem amúgy minden szappan :)

Melinda8

2019. szeptember 23.

Az egyik kedvenc manna szappanom, jól habzik, finom az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Az egyik kedvenc manna szappanom, jól habzik, finom az illata.

SpinnerCat

2019. augusztus 12.

Tusoláshoz nyárestéken (főleg szabadban, tengerparton...) tökéletes. Romantikus illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Szinella

2019. július 5.

Jól habzik.

Nekem nem jött be az illata, szerencsére hamar elillan. Nem érzem annyira a tisztító hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Jól habzik.

Guinevere97

2019. július 2.

Pozitívum, hogy szép színe és illata van...:D
A többiről csak annyit, hogy szárít, mint a fene, pedig elvileg száraz bőrre ajánlják. Hámlóan csikorgósra mossa az arcot. Alapból nem is szabadna szappannal arcot mosni, tekintve, hogy kb. 10-es ph-értéke van, a bőrnek meg 5 körüli...
Főleg az a zavaró, hogy a cég marketingje ezt is valami csodaszerként próbálja eladni. Kézmosásra elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Pozitívum, hogy szép színe és illata van...:D

ilovex

2019. május 12.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a szappannal. Ajándékba kaptam a rendelésemhez. Az illata fantasztikus, messze a legjobb szappan illat. Nagyon jól habzik, nem hiszem, hogy extrém módon tisztítana vagy hidratálna, de arra tökéletesen megfelelt, hogy egy kis extra kényeztetést adjak az arcomnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

georginasz

2019. április 11.

Kellemes az illata és a színe is. Én a sminklemosóm maradványait szoktam lemosni vele, és utána tényleg tisztának és frissnek érzem az arcbőrömet. Csodát nem tett, de egyáltalán nem is rontott a bőrömön. Összességében, szerintem lemosónak nagyon jó, vagy a nap végén, ha nem is volt a nap folyamán smink az arcomon, akkor is jó választás a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate