Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.sz, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ásványi anyagokat és nyomelemeket is tartalmaz: a kalcium, a magnézium és a kálium például a bőr rugalmasságának megtartásában segítenek, ezenkívül az agyag hatékonyan csökkenti az aknés, pattanásos bőrön keletkező gyulladásokat, regenerálja és gyógyítja a szöveteket, és szépíti, puhítja a bőrt. A szappanba zárt thaiföldi kókuszolaj kényezteti bőrt, a shea vaj pedig kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.  A shea vaj gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használható. Rendelkezik természetes fényvédő tulajdonsággal (SPF4), védi a bőrt, a hajat és a fejbőrt a káros sugaraktól. Gyorsan beszívódik a bőrbe. A Tündérkert szappan tartalmaz még hibiszkusz virágszirmokat – a méregtelenítő hatásra még rásegít a szuper bőrradírozó hatásával.

Ár: 1200 Ft (+ pk.) , Eladó: selmeczireka
Állapot: Új, bontatlan termék, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: Budapesten személyes átadás-átvétel megoldható (preferált környékek: Allee, Westend, Móricz Zsigmond körtér, Kálvin tér) vagy postán maradóként küldöm, a pk. a vevőt terheli
Lilluc

2019. október 24.

Fürdéshez használtam, arra teljesen jó.
Persze szárít, mint engem amúgy minden szappan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Fürdéshez használtam, arra teljesen jó.
Persze szárít, mint engem amúgy minden szappan :)

Melinda8

2019. szeptember 23.

Az egyik kedvenc manna szappanom, jól habzik, finom az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Az egyik kedvenc manna szappanom, jól habzik, finom az illata.

SpinnerCat

2019. augusztus 12.

Tusoláshoz nyárestéken (főleg szabadban, tengerparton...) tökéletes. Romantikus illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Szinella

2019. július 5.

Jól habzik.

Nekem nem jött be az illata, szerencsére hamar elillan. Nem érzem annyira a tisztító hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Jól habzik.

Guinevere97

2019. július 2.

Pozitívum, hogy szép színe és illata van...:D
A többiről csak annyit, hogy szárít, mint a fene, pedig elvileg száraz bőrre ajánlják. Hámlóan csikorgósra mossa az arcot. Alapból nem is szabadna szappannal arcot mosni, tekintve, hogy kb. 10-es ph-értéke van, a bőrnek meg 5 körüli...
Főleg az a zavaró, hogy a cég marketingje ezt is valami csodaszerként próbálja eladni. Kézmosásra elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Pozitívum, hogy szép színe és illata van...:D

ilovex

2019. május 12.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a szappannal. Ajándékba kaptam a rendelésemhez. Az illata fantasztikus, messze a legjobb szappan illat. Nagyon jól habzik, nem hiszem, hogy extrém módon tisztítana vagy hidratálna, de arra tökéletesen megfelelt, hogy egy kis extra kényeztetést adjak az arcomnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

georginasz

2019. április 11.

Kellemes az illata és a színe is. Én a sminklemosóm maradványait szoktam lemosni vele, és utána tényleg tisztának és frissnek érzem az arcbőrömet. Csodát nem tett, de egyáltalán nem is rontott a bőrömön. Összességében, szerintem lemosónak nagyon jó, vagy a nap végén, ha nem is volt a nap folyamán smink az arcomon, akkor is jó választás a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

MsCatastrophe

2019. március 21.

Raynaud szindrómás vagyok, eszméletlenül kiszárad a kezem, véresre reped. Emiatt kezdtem el használni ezt a szappant.
Szépen tisztít és amint elhagytam a rendes szappanokat és csak ezt használtam elkezdett javulni a kezem.
Meggyógyítani sajnos nem fogja, de elviselhetőbbé tette a száraz bőrű - létem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

rebus1986

2019. március 7.

Nagyon szép a színe, az illata is kellemes volt, de kemény a szappan, olyan, mint egy kis tégla. Valahogy nem hasonlít az állaga a natúrszappanokéhoz, és a bőröm is szárította.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Mesi29

Korcsoport: < 18
2019. február 23.

Szép tiszta lesz tőle a bőröm,kicsit "csikorgós", de szerintem minden szappantól, és az én zsíros bőrömnek ez nem tragédia. Annyi vele a problémám, hogy az orrom alatti részt valamilyen okból csípi, de sehol máshol nem. Szepen leszedi a sminket is az arcról (szembe ugyebár nem kerülhet), de ha elfogy én inkább váltok a tünderrózsás mannára. Egyébként is elég gyorsan fogy, nem eleg túl hosszú időre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 23.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate