Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.sz, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ásványi anyagokat és nyomelemeket is tartalmaz: a kalcium, a magnézium és a kálium például a bőr rugalmasságának megtartásában segítenek, ezenkívül az agyag hatékonyan csökkenti az aknés, pattanásos bőrön keletkező gyulladásokat, regenerálja és gyógyítja a szöveteket, és szépíti, puhítja a bőrt. A szappanba zárt thaiföldi kókuszolaj kényezteti bőrt, a shea vaj pedig kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.  A shea vaj gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használható. Rendelkezik természetes fényvédő tulajdonsággal (SPF4), védi a bőrt, a hajat és a fejbőrt a káros sugaraktól. Gyorsan beszívódik a bőrbe. A Tündérkert szappan tartalmaz még hibiszkusz virágszirmokat – a méregtelenítő hatásra még rásegít a szuper bőrradírozó hatásával.

DoDo1991

2021. február 20.

Nem fogy olyan gyorsan mint a Coco shea vajas szappan amit előtte használtam. Az illata kellemes, nem szárít. Kicsit a benne lévő hibiszkusz darabkák összekarcolják a bőrt, így én kézben habosítom fel. Hajat is mostam vele, citromos öblítéssel jól működik. Szerintem megéri az árát, tényleg univerzális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

szaboozs

2021. február 19.

Nagyon szeretem az illatát, engem egyáltalán nem szárít, pedig alapvetően száraz arcbőröm van. Mindig újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 19.

eszterella_p

2020. november 30.

Kombinált bőrtípusomra ajánlotta a manna oldal, pont volt a dmben, hát megvettem. Borzasztóan kiszárította az arcom. Más manna szappannal viszont elégedett vagyok, ezt pedig majd tesztelem fürdéshez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

ViragKisAsszony

2020. november 22.

Rájöttem, hogy engem úgy általában a szappanosított kókuszolaj nagyon szárít. Egyébként nagyon jó lenne ez a szappan, elhasználom arcmosáshoz és fürdéshez, de sajnos nem veszem újra. Plusz megbízom a Mannában, hogy valóban ellenőrzött ültetvényekről származnak a termékeik alapanyagai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

Lewanda

2020. július 9.

Régebben nagy Manna fan voltam, de már rájöttem, hogy nagyon túlárazottak a termékeik. Olcsóbb kézműves, natúr szappanok ugyanezt tudják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

lolkabolka

2020. június 18.

Meglepően jól reagált a bőröm erre a szappanra. A marketingjük nálam is betalált, a szülinapi kedvezménnyel és a több apró ajándékkal megvettek maguknak. Nyilván a szerelem majd csak ezután jön, ha a termékek is úgy muzsikálnak. Ezt a szappan volt már szerencsém Dm-es vásárlást követően kipróbálni. Nagyon szerettem, nagyon jól esett bőrömnek. A szappanban lévő ásványok valahogyan hihetetlenül szépen tisztítotték a bőrömet. A mostani rendelésemnél egyből hármat rendeltem. A szappannak van egy alap szárító hatása, normál és zsíros bőr esetén is elengedhetetlen a hidratálás. Télen szerintem még erősebb hidratálás kell mellé. Mióta megjött a csomagom, több szappant is próbáltam, eddig ez viszi a prímet mind illatban, hatásban. 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

reakovats

2020. április 23.

Nagyon kellemes kezet mosni vele és szeretem az illatát is (kicsit olyan érzés, mintha egy téglányi agyagot forgatnál a kezedben), viszont foltot hagy a mosdókagylón.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Lilluc

2019. október 24.

Fürdéshez használtam, arra teljesen jó.
Persze szárít, mint engem amúgy minden szappan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Fürdéshez használtam, arra teljesen jó.
Persze szárít, mint engem amúgy minden szappan :)

Melinda8

2019. szeptember 23.

Az egyik kedvenc manna szappanom, jól habzik, finom az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Az egyik kedvenc manna szappanom, jól habzik, finom az illata.

SpinnerCat

2019. augusztus 12.

Tusoláshoz nyárestéken (főleg szabadban, tengerparton...) tökéletes. Romantikus illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate