Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: elinor666, Módosítva: 2014. október 2.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kókuszolajból és extra szűz olívaolajból készült, levendula és ylang-ylang illóolajjal illatosított hidegen sajtolt natúr szappan tradicionális recept alapján. Szintetikus színezékektől és illatanyagoktól mentes, tartósítószert nem tartalmaz. Ekcémás illetve aknés, gyulladt bőrre.

Lunann

2014. szeptember 8.

Ajándék volt egy kis 10 grammos minta a rendelésem mellé. Leszögezem, én nem szeretem a rózsa illatú kozmetikumokat, sőt. Ennek hasonló illata van, és már első fürdésnél majdnem elájultam, olyan jó volt vele szappanozni. Nagyon sűrű, könnyed habja van, bőrradírozó hatású és az illata hibátlan. Kétségtelenül 5 csillag. Egyetlen bibi az, hogy már nem kapható, sőt már akkor sem volt kapható, amikor megkaptam ajándékba. Nagyon sajnálom. Egyébként a tündérkert vörös agyagos szappanjuk hasonló ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

crazy cat lady

2014. július 1.

eleinte nagyon erősnek éreztem az illatát, szinte büdösnek, ezért gondoltam, hogy majd elhasználom kézmosó szappannak. később megbarátkoztam az illatával, és így már szívesen használtam tusolásra is. kellemesen tisztít, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Oraculum

2014. május 12.

Arcra használtam és pattanásokra az egyik legjobb, de gyorsan fogy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Arcra használtam és pattanásokra az egyik legjobb, de gyorsan fogy...

Anheszenamon

2014. április 1.

Nagyon kellemes illatú, jól habzó szappan rózsaszirmokkal és hibiszkuszvirág őrleménnyel megspékelve. Azért vonok le mégis két csillagot, mert a lábszáramon kiszárította a bőrömet. Amikor más szappannal tusolok, nem tapasztalok szárazságot, vagy csak nagyon minimálisat, ez viszont fehérre szárította a lábamon a bőrt. Nem hiszem, hogy még egyszer megvásárolnám.

UPDATE: levontam még egy csillagot több okból is: Az elején nagyon jó illata volt ennek a szappannak, aztán ahogy egyre többet használtam, úgy tűnt el az illata is. Nagyon gyorsan fogy, annak ellenére, hogy sosem áztatom vízben, mindig ügyelek arra, hogy le tudjon csepegni. Egyáltalán nem éri meg az árát és a bőrömet is nagyon kiszárítja, pedig nem vagyok sem érzékeny, sem pedig száraz bőrű. Már nem csak a lábszáramon szárít, hanem a karomon, sőt a hasamon is. Soha többet nem veszek ilyen szappant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

bardybea

2014. március 14.

Nagyon jól habzik, amin meglepődtem,de nem bánom, én fürdőpamaccsal habosítom fel. Az illata nagyon jó,nem szárított,arca még nem mertem kipróbálni,de testre teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

andrej

2014. március 8.

Nagyon jó illatú szappan, nem szárít! Semmi extrát nem csinált a bőrömmel, nagyon kellemes a használata, puha lesz utána a bőröm. Nem okozott pattanásokat, vagy más irritációt, kiválóan tisztít!
Imádom az illatát, szuper, krémes habja van, mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Imádom az illatát, szuper, krémes habja van, mindenkinek ajánlom! :)

anyyyca

2014. január 15.

Mennyei az illata, és imádja a bőröm! Jár az 5 csillag!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Mennyei az illata, és imádja a bőröm! Jár az 5 csillag!!

saethara

2013. november 6.

Ennek a szappannak az illata felér egy orgazmussal : D
Nagyon-nagyon-nagyon jó használni, puha és tiszta lesz tőle a bőröm, nem irritál.
Nagyanyám ekcémájával majd kiderül, hogy mit kezd, addig is abszolút ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Ennek a szappannak az illata felér egy orgazmussal : D
Nagyanyám ekcémájával majd kiderül, hogy mit kezd, addig is abszolút ötös.

mmeszter.molnar

2013. szeptember 22.

Arctisztításra használom ezt a szappant. Mindig is vonakodtam az arcom szappannal való tisztításától, de anyukám tanácsát megfogadva kipróbáltam.
Azt megjegyzem, hogy egy alapos kozmetikai tisztítás után kezdtem el használni a terméket.
Valóban, ahogy a kis könyv is említette, hogy várható néhány kellemetlen "mellékhatás", nálam a szárazság jelentkezett, rendesen hámlott a bőröm, főleg, ahol többet tisztított a kozmetikus.
DE utána! Két hét használata után írom most a véleményemet. Az arcbőröm normalizálódott, kevésbé fénylik, a nap végére nincs az a bizonyos zsíros érzés a bőrömön, az a ragadós fajta. A pattanások, tisztítás utáni sebek is mind eltűntek. Nagyon elégedett vagyok. Biztos vagyok benne, hogy a többi Manna termék is nagyon jó és szerintem ezért a hatásért ezer valamennyi forint egyáltalán nem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Hópihe2011

2013. június 4.

Valamilyen összetevőjére valószínűleg allergiás vagyok,mert nagyon viszketett tőle a bőröm.Persze ez nem a szappan hibája,viszont sajnos eléggé szárította is a bőrömet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Linalool, Benzyl Benzoate, Farnesol, Geraniol, Eugenol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.