Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2018. március 23.

Ár:   1790 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolás

Kényeztető, krémes és tiszta, vulkáni kőzeten szűrt shea vaj 100%-osan tiszta grapefruit és neroli illóolajjal.

1. Egyszerre friss és simogatóan virágos az illata
  2. Könnyen beszívódik
  3. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön
  4. A sarkaktól kezdve egészen a hajvégekig, tetőtől talpig kényeztet
  5. Puha, lágy, könnyen kenhető textúra

Szamesz

2020. április 14.

Kedvezményesen vettem az 50 ml-eset a Dm-be. A Carmex se segített a brutálisan hámló felső ajkamon, ezért gondoltam, hogy megpróbálkozok ezzel. Megoszlóak voltak a vélemények itt, de gondoltam csak bele vágok. Kicsit segített, de nem tett csodákat. Nagyon-nagyon kevés is elég belőle a számra. Nekem tetszett az illata, viszont a legnagyobb negatívuma ennek a kenceficének, hogy nem szívja be és úgy érzem mintha a krém alatt izzadnék. Eredeti áron nem venném meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

0bikbik0

2020. január 1.

Használati értéke nekem nulla.

1. Zsiros, kásás, kenhetetlen (használtam/használok shea vajat, ismerem az általános állagát, de ez nem elfogadható minőség).

2. Büdös. Nem a dobozban, és nem felkenéskor, hanem utána pár perccel a bőrön dohossá, fullasztóvá, orrfacsaróan irritálóvá válik (más kozmetikumokban kifejezetten a citrusos illatokat keresem, szeretem, tehát nem magával az illattal, hanem ennek a krémnek a viselkedésével van a probléma...)
A túl magas illóolaj-tartalom miatt arcra, szemkörnyékre egyébként sem lehet ajánlott, még rezisztens bőr esetén sem.

3. Keveset nem lehet belőle használni, mert akkor kenhetetlen. Kicsivel többet használva meg zsirosbödön hatás...soha be nem szivódó réteg, amit a ruha, használati tárgyak koptatnak le a bőrről, amit aztán elég nehéz eltávolitani róluk.

4. Mivel zsir, folyadék nélkül csak a meglevő viz távozását akadályozza, vagyis a hidratálásnak csak egy kis kivánalmát teljesiti önmagában. Ha száraz a bőröm, ettől nem lesz hidratált...Vizesen használva meg - a többi általam használthoz képest - kásás, kenhetetlen, darabos állaga lesz, ami kézmelegre sem oldódik.

Nyilván a shevaj hatásait ismerem, és megvan a helye a bőrápolásomban is, de ezzel az "illattal" gyakorlatilag teljesen használhatatlanná tették ezt a terméket (jószándékú ajándékként kaptam, örültem is neki, de ... egyenlőre nézegetem a tégelyt, hogy mire is lehetne a gyakorlatban jól használni.)

Az árát már nem is emlitem (nem én fizettem ugye), jelentősen túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 1.

Használati értéke nekem nulla.

Az árát már nem is emlitem (nem én fizettem ugye), jelentősen túlárazott.

evi14

2019. október 4.

Nagyon szuper shea vaj, imadom az illatat..sajnos kicsit draganak talalom a tobbihez kepest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Dorcsi95

2019. április 18.

Először vettem seavajat, féltem tőle hogy zsírosítja a bőrt.
De nagyon meg vagyok vele elégedve!
Nagyon jó az illata és tökéletes hidratáló eddig használtam az ajkaimra a szemem alá az egész arcomra és a hajvégemre is!
Nagyon jól beszivodik bár nem pillanatok alatt, de nem zsírosítja a bőrt és a hajamat sem (pedig könnyen zsírosodik az arcom) és aminek még nagyon örülök az az hogy nem fényesedik ki a fejem tőle miután beszivodott! Nagyon szeretem!
Még nem tudom mennyi ideig lesz elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Először vettem seavajat, féltem tőle hogy zsírosítja a bőrt.
De nagyon meg vagyok vele elégedve!
Még nem tudom mennyi ideig lesz elég.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Linalool, Limonene

Nem szabályos INCI név. Jelentése: narancs virág esszencia.