Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1670 Ft és 3560 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2020. január 3.

Ár:   1670 Ft és 3560 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolás

"A Vulkáni kőzeten szűrt shea vaj narancs és ylang-ylang illattal valódi mediterrán életérzést sugároz, 100% tisztaságú illóolajai rabul ejtik érzékeidet."

1. Minden bőrtípusra használható
  2. Bátran kipróbálhatod akkor is, ha pattanásoktól szenvedsz
  3. Kincs az érett bőr számára
  4. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön
  5. A sarkaktól kezdve egészen a hajvégekig, tetőtől talpig kényeztet
  6. Puha, lágy, könnyen kenhető textúra

estie2

2020. január 14.

Csodaszer! Ajakápolónak használom! Kellemes zsíros érzetet hagy,megfelelően táplál, az illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

nyuszika39

2020. január 3.

Én nagyon szeretem, könnyen lehet kenni, jól táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Én nagyon szeretem, könnyen lehet kenni, jól táplál.

RCC

2019. december 22.

DM-ben éppen 50% kedvezménnyel kiárusították, így volt kb 1300 Ft az 50 ml-s kiszerelés, teljes áron nem hiszem hogy megvettem volna. Az illata kellemes, meglepően erős. A sima organikus ghánai verziót nem sokkal ez előtt szereztem be, mivel az arckrémnek használt gondoltam ezzel is kísérletezek. Szintén irodába vittem be, de pár nap után haza is hoztam, nem volt teljesen átgondolt a részemről. Nagyon nehezen szívódik be, sikerült összeolajozni a billentyűzetet, egeret, hiába kentem fel vékony rétegben, ellenben kézmosásnál éreztem hogy lemosódik. Itthon este használom kézre és lábra alvás előtt, de nem veszek észre változást. Ajakápolónak ez is okés, de az erős illata miatt kissé ódzkodok az arcomra kenni, tartok tőle hogy az illóolaj irritálná a bőröm. Habár az illata és az állaga ennek sokkal jobb, mint a ghánainak, hatásra azzal jobban meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

tillisilli

2019. december 9.

Kézkrémként (túl zsíros, aztán meg mégsem használ végül, amint lemosod, ott tartasz ahol elötte), körömágybör-ápoloként nem jött be egyáltalán. Vagy egy évig "rohasztottam" az irodában, alkalmanként felkentem, minden zsíros lett, semmi nem javult.
Az illata isteni! (ezért vettem meg, hmm nyamm, 5*) de amúgy az egészre adnék max 2*-ot.

HA nem fedeztem volna fel, hogy a terhes pocak kenegetésére cikok ellen ez a legnagyszerübb zsír! Az volt ugyanis a bajom, hogy bármit kenek a hasamra, azonnal beszívja, és max 1-2 óra múlva már feszül a bör. Még az olajok hatása sem hosszú távú. Nekem meg az a célom, h ha lehet ruganyos maradjon a bör, és ne legyenek csíkjaim. No erre ez a kis shea csoda fantasztikus, mert reggeltöl estig zsíroz. Nem spórolok vele, egy kis tégely mégis hetekig eltart. Persze sima shea (olcsóbban) ugyanígy megtenné, de ezt is el kell használnom valamire. Azt ne kérdezzétek, hogy néz ki a pizsamám dereka, de inkább az legyen olajos, mint az én derekam csíkos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Kellemes illata van és finom puha, hidratált lesz a bőröm tőle. Csak teszt termékem van belőle, de még mindig meg van. Nem kell belőle sok.
A kéz fejemre és a könyökömre szoktam használni, ezek a legszárazabb részek rajtam.

Engem picit zavar, hogy a shea vajas állag miatt nehéz szétoszlatni és tovább tart a beszívódás (és mindent össze tudok zsírozni vele addig). Viszont az tény, hogy hatékonyabb egy sima testápolónál, főleg ha rendszeresen használja az ember lánya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Tim

2019. május 3.

Szeretem az illatát, az állagát, a hatását, mindent. Nehéz, testes krém, nehezen is szívódik be, de a kezem a sokadik kézmosás után is puha és hidratált marad tőle. Mindig van egy pici tégely a táskámban. Elég egy kicsi belőle, nagyon kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

Atally

2019. január 31.

A kézfejemen kiszárad a bőr a téli hónapokban, úgyhogy legelőször azon próbáltam ki a terméket este. Sajnos csalódnom kellett. Mikor felkentem, 5 percig nagyon zsíros volt, majd utána karcolásra ugyan úgy kifehéredett a bőröm a szárazságtól. Mivel még éreztem, hogy nem szívódott fel a krém teljesen, vártam a hatását reggelig. Sajnos nem történt változás. Úgy sem, hogy azóta már több napja újra próbáltam, hátha...
A vaj pedig nagyon nehéz a bőrön, teljesen eltömíti. Konkrétan érzem, ahogy "izzad" alatta a bőröm. Arcra egyszer használtam, szintén este. (mert amúgy utána fél-egy óráig olyan az arcom mintha faggyúba fejeltem volna) Másnapra sajnos lett pattanás az arcomon. Az illata nagyon jó, de sajnos nem szagolgatásra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

bernadettu

2019. január 13.

Sajnos viszketni kezdett tőle a felkarom, amikor testápolónak próbáltam használni, sajnos emiatt nem venném újra.

Ajándékba kaptam rendeléshez. Tetszik az illat de a kubebás sokkal jobban. Hatása olyan mint a többi VKSZ sheavajnak,nincs füstös illata, kevés is elég belőle és hamar beszívódik, de kicsit nehézkes használni, hogy nedves bőrfelületen fejti ki leginkább a hatását, ami ingázás közben nem feltétlen biztosított. Amiatt nem venném újra, hogy az illata számomra nem az igazi, vagyis van ami sokkal jobban tetszik. Kb fél-egy óráig marad meg az illat nálam, én leginkább kézre használom, így a kézmosás miatt is csökken, más bőrfelületen lehet jobban megmarad. Kipirosodott, kiszáradt orra is kiváló és nem is zavaró az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

TheGirl

2018. november 15.

Kicsit talán erős az illata, viszont kelemes. Az állaga sokkal krémesebb, mint a ghánai shea vajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Lanie

2018. szeptember 9.

Barátom kedvenc krémje, egyszerűen odavan érte. Boldogan mosolyogva kenegeti az arcára vagy a kezére:) Kellemes állagú, szuper illatú termék, most fogom megrendelni normál méretben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Limonene, Benzyl Benzoate, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.