Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. május 16.

Kategória:   Egyéb

A Fülöp-szigeteken, Szumátrán, Madagaszkáron, Comore-szigeteken honos növény. Az ylang-ylang jelentése maláj nyelven a virágok virága. Jogosan büszkélkedhet ezzel a címmel, mert illata páratlanul buja, édes virágillat. Kb. 50 kg frissen szedett virágból nyernek 1 kg ylang-ylang illóolajat.

MNNiko

2018. január 24.

Nekem nagyon erős, tolakodó illat. Inkább valami olcsó parfümre hasonlít. Más illóolajokkal keverve max. 1-2 cseppet használok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Erina

2016. szeptember 8.

A ruháknak nagyon finom illata lesz tőle,de párologtatóba is szoktam néha használni. Nagyon jó illata van és az egész házat bejárja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

mira9413

2014. június 9.

Virágos, és nyugtat.. de számomra kellemetlen a szaga, nem bírom megszokni. Ez nem az ő hibája, de így nem adhatok rá maximum pontszámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

DreamyGirl

2014. május 20.

Ezt teszem öblítő helyett mosáshoz a vízbe, mosódió és mosószóda mellé. Pár csepp elég belőle és a ruháknak finom illatuk marad száradás után is, vegyszermentesen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.