Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: kyra, az összetevőket feltöltötte: otomar87, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Elhasználtam belőle többet is, de a zsírosodó hajamra még almaecettel együtt sem igazán volt jó hatással.

Finom illata van, kicsit macerás a hajra felvitele, de nem lehetetlen. Jó érzés utána, de sajnos gyorsan visszazsírosodott a hajam és a tapintása is kicsit furább volt, bár ez biztos a szappan vs. sampon különbség, azért ezt nem mondanám feltétlen negatívumnak.

Biztos valahol azért táplálta a hajamat, de sajnos nem váltotta be a reményeimet. Sajnálom, mert ettől függetlenül a Manna termékek jók, csak úgy tűnik nekem nehezebb megtalálnom köztük a számomra is hatásosakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

eeraa

2018. március 29.

Három hete használtam, a hajam teljesen összeragadt tőle. Egyrsze használtam csak, de azóta a hajam kétszer olyan gyorsan zsírosodik mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Biloba

2018. március 17.

Imádtam!
Régóta ismerem és sokáig használtam, azthiszem nyáron álltam vissza a hagyományos samponokra amikor elutaztam, és nem akartam sok időt tölteni a hajmosással. Sajnos elég elfoglalt vagyok és a hosszú napok végén nem mindig van kedvem fél órát állni emiatt a zuhany alatt, de azthiszem visszatérek!
Valóban időigényes, nekem a sima vizes öblités nem jött be, az ecet szagától rosszul vagyok, viszont citromlével tökéletes. Ha jól emlékszem, rozmaring olajat is tettem még az öblítésbe. Kétszer szoktam megmosni vele, elsőre nem szeret felhabzani, mindig úgy gondoltam, hogy a zsírosság miatt, de másodjára szépen habzik, mint egy rendes sampon. Kitolta egy nappal a mosást, aminek nagyon örültem, igy 4-5 naponta is elég hajat mosni. De sajnos tényleg gyorsan fogy. A bőröm szereti, semmi gond nincs vele, és nem is szárítja a hajam. Az illatát is nagyon szeretem.
Mikor legutóbb újrarendeltem, azt tapasztaltam hogy a szappannak más a színe, világosabb, műanyagos színű, nemtudom mitől lehet, az összetevők ugyanazok. Ez annyira nem tetszett, a régi nekem sokkal "tisztábbnak" tűnik. Illatra ugyanaz.

Az egyetlen Manna termék, amiért hajlandó vagyok pénzt kiadni, a többi számomra csak szemfényvesztés, túl van értékelve, és baromi drága. Persze örülök, ha másoknak bejön, vegán, környezetbarát, ez mindenképp jó.

Szeretem, natúr, működik, hajlandó vagyok kifizeti a borsos árat. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Imádtam!

Szeretem, natúr, működik, hajlandó vagyok kifizeti a borsos árat. 5*

Jennie

2018. február 1.

Régebben nagyon szerettem ezt a szappant mert eléggé rendbe tette a hajam ( azóta váltottam)
Igaz egy kisebb szertartás ezzel hajat mosni, mert nem valami könnyű rendesen eloszlatni meg felhabosítani a hajon meg utána ugye le is kell öblíteni citromos vagy almaecetes vízzel. Viszont megéri mert pár használat után eléggé helyreállítja a hajat, viszont nagyon gyorsan fogy pedig nekem vékony szálú kis kevés hajam van és csak vállig ér de így is pár hét alatt elfogy és ha már kicsi a szappan akkor meg szinte lehetetlen használni mert darabokra törik. Amit még szerettem benne, hogy nagyon jó tartást adott a hajamnak nem volt olyan lapos tőle mint alapjáraton.
A pont levonás főleg azért van mert a kókuszolajos hajpakolást rendszerint nem tudtam vele rendesen kimosni a hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

moniiiii

2018. január 3.

Mindent leírtak előttem,borzasztó. Mintha egy fadarabból próbálnék habot csiszolni,ami aztán képtelen egy közepes sűrűségű hajon áthatolni a fejbőrig. A végeredmény önmagáért beszél, talán ha ragasztóval mosnék hajat, az űberelné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

IldikoB

2017. december 28.

Ajándékba kaptam a rendelésemhez, kíváncsian próbáltam ki. Nagyon nehéz volt használni mivel alig habzik, utána pedig söprűsnek és ápolatlannak tűnt a hajam. Kicsit utána olvastam a használatának, másodszorra már a javaslat szerint öblítettem, de az eredmény ugyanaz volt. Még párszor használtam aztán kidobtam. Azóta kaptam még egyet ajándéka de az is a kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Jucsi10

2017. december 4.

A Manna oldalán csupa jókat olvastam róla és a leírása, valamint az összetevői is borzasztóan elnyerték a tetszésem.
Alig vártam, hogy megérkezzen a saját csoda hajmosó szappanom.
Amekkora öröm volt számomra a szappan érkezte, akkora csalódottság és dühösség váltotta fel az első hajmosás után. A hajamban zsíros foltok maradtak, pedig kb. 10 percet fordítottam az öblítésre, az ajánlott almaecetes öblítést is megcsináltam.
Gondoltam, biztos velem van a baj, másodszor is használtam a terméket. A zsíros foltok megmaradtak, a hajam állaga továbbra sem javult.
Harmadszorra a minap mostam vele hajat. A zsírosodás még mindig meg van a hajam copf részén, a fejtetőmön most egészen kijött. Balzsamot és hajvégápolót is használtam utána, annyira száraz lett a hajam mosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Alig vártam, hogy megérkezzen a saját csoda hajmosó szappanom.

nemethklari

2017. november 10.

Nagyon macerás a használata, nehéz felvinni, lemosni. Ha véletlenül nem mosod le alaposan, akkor zsíros hatású és ragacsos lesz a hajad. Ehhez képest viszonylag drága is, biztosan nem használom többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

larka95

2017. június 20.

Kipróbàltam nagy reméneket fűzve hozzá, hogy majd segít a gyorsan zsírosodó és lelapuló hajamon. Hát nem segített, felvinni szörnyű volt, ugyanúgy zsírosodott és lelapult a hajam, egyàltalán nem habzott... és drága is volt. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Edinaena

2017. március 14.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Nooooosssss, jó ez a kis manna cucc. Macerás, mert nem folyik , hanem szilárd így a felvitele a hajra nem a legszerencsésebb .
Erősítette a hajamat ---> Vékony szálú hajam van ! Jól tisztit .Illatra nem a legjobb , de mondjuk úgy , hogy elmegy.
Ennek ellenére már többször vettem .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Ennek ellenére már többször vettem .

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate