Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolás

Elsősorban férfiaknak ajánlott ez a fűszeres, friss organikus ghánai shea vaj, amihez kétféle, illatos, 100%-ban tiszta, vegyszermentes illóolajat kevertek, élénkítő hatású, citrusos bergamott illóolajat és a tiszta, hűsítő tömjén illóolajat.

Az organikus ghánai shea vaj igen gazdag A-, E-, F-vitaminokban, és fenolsavakban, amik sokat segíthetnek a szabadgyökök visszaszorításában. A tömjén illóolaj friss, tiszta, gazdag, fűszeres aroma, mely segíthet az ellazulásban, csökkentheti a feszültséget, nyugtató, kedélyjavító, stresszoldó hatásáért szeretik annyian. Fűszeres illata miatt jól megy a tömjénhez a bergamott illóolaj, mely frissítő, élénkítő, stressz-és szorongásoldó hatású.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Juccimo

2016. október 23.

Rendeléshez jött ajándékba egy kis tégely - szerencsére. A Manna shea vajakat szeretem, használom, ennek viszont nagyon nem tetszett az illata, és mivel a sima organikus ghánai shea vajból is van még több kis tégelyem, inkább azt használtam, ezt alig. A szavatossága a tégely felirata alapján most októberben jár le, de már sajnos meg is avasodott - még sokkal büdösebb lett -, így ki kellett dobnom. Ezzel a termékkel többet nem szeretnék találkozni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

theriniel

2016. június 24.

A tömjén miatt kértem ajándékba. Eléggé füstös illata van, ritkán használom. De hidratál és kellemes, lassan fogy. :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Greta1010

2016. április 5.

én ajándékba kaptam .. az illata nem nagyon tetszett de gondoltam nem baj ki próbálom .. hát felkentem az illata egy idő után el zünt de nekem normál bőröm van és annyira zsírossá tette hogy azóta sem használtam ezen kívül 4 csillagot kap másnak biztos beválik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

lady_jellyfish

2015. február 23.

Az illata jó, az állaga kenhető, és csak természetes összetevők, kell ennél több?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 23.

hessviky666

2015. január 9.

Megrendeltem, annak ellenére, hogy férfias illattal kecsegtetett. Nem kell erős illatra számítani, meleg, keleties jegyekkel rendelkezik, az illat. Testápolónak használom, alap shea vaj tulajdonságokkal rendelkezik. A legjobb tápláló hatást úgy lehet elérni vele, ha közben nedvesítjük a bőrt.
Aki gondolkodik a megvételén, annak bátran ajánlom, csalódás nem fogja érni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Aki gondolkodik a megvételén, annak bátran ajánlom, csalódás nem fogja érni!

Regina59

Korcsoport: >54
2015. január 4.

Nagyon kíváncsi voltam az illatára és pozitívan csalódtam, mert isteni az illata. Jól kenhető, könnyen beszívódó, remekül hidratáló shea vaj. Bátran ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 4.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Linalool, Limonene