Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ashmatiii, Módosítva: 2016. július 18.

Kategória:   Tusfürdők

"A vadiúj, gyönyörű opálos fényű, 100% tisztaságú narancsvirág illóolajjal készült tusfürdő természetesen teljes mértékben vegyszer-és pálmaolaj-mentes. Háromféle bársonyos, bőrbarát olajból: tápláló szezámolajból, ápoló napraforgóolajból, tiszta kókuszolajbólkészült. Kiválóan habzik, mesebeli virágillata pedig intenzív élménnyel ajándékoz meg. A Manna tusfürdő a flakonban koncentráltan van jelen, illata vízzel és a bőröddel érintkezve tud igazán kibontakozni!"

Ashmatiii

2021. március 19.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nem megy.
Nekem ez büdös. Nem tudok vele mit kezdeni. Drága, semmilyen és büdös.

Update:
Még elhasználom, ami itthon van, de vagy ezt vagy a sampont nem lehet tökéletesen kimosni, hiába áztatom órákig a fejem a víz alatt és szárítás után érezhető vastag réteget képez a frissen mosott hajon. Érzésre pont olyan mintha zsíros maradt volna a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nem megy.
Nekem ez büdös. Nem tudok vele mit kezdeni. Drága, semmilyen és büdös.

Update:

BMLuca

2020. április 27.

Akartam adni egy esélyt a Mannának, de kár volt... Azért esett erre a termékre a választásom, mert imádom a narancsvirág illatát, de ennek semmi köze hozzá, leginkább oltári büdös, és nem csak szerintem, a barátom is hasonlóan vélekedett róla. Az állaga is túl folyós, majd talán egyszer végre elfogy, de nagyon sajnálom a ráköltött pénzt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

MormiOrsi

2020. március 29.

Nem fogom újravenni.
Szerintem az állagával nincs gond, én jól el tudom oszlatni és a gondolatot nagyon szeretem, hogy nem csupa ártalmas dolgot kenek magamra. A habzás sem hiányzik, ami viszont rettentően zavar az az érzés, amit a bőrömön hagy, mikor felkenem! Rettentően feláll tőle a nemlétező szőr a hátamon, fura h más eddig ezt nem említette (jó, nem olvastam végig az összes kommentet). Mihez is hasonlítsam, mint mikor egy kiló szappant kensz magadra és ilyen csikorgós lesz az érzés, jáj! Ezt ne, ettől elmegy az ember kedve a zuhanyzástól.
Elhasználom, ha már megvettem, de emiatt biztosan nem próbálkozom vele újra.
Vettem mostanában pár Manna terméket, ami nagyon feltünt, h kb mindent, ezzel a citrusos illóolajjal illatosítanak, még a fogkrémet is. Ezzel nincs semmi baj, szerintem nem büdös, ez csak egy plusz kiegészítés :)
Sajna tovább kell próbalkoznom a tökéletes mentes tüsfürdő megtalálásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

Nem fogom újravenni.
Elhasználom, ha már megvettem, de emiatt biztosan nem próbálkozom vele újra.
Sajna tovább kell próbalkoznom a tökéletes mentes tüsfürdő megtalálásával.

nyuszika39

2020. január 27.

botrányos....oké, hogy nem habzik, de nem tudom elkenni sem a bőrömön, számomra katasztrófa sajnos, pedig szeretem a manna termékeket..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

zsuffika

2019. május 24.

Kellemes illata van, szerettem használni de sajnos az extrém bőrérzékenységem és bőrszárazságom miatt át kellett térnem egy másik termékre. Azóta anya használja, ő imádja, már kettesével rendelem neki a flakonokat, neki eléggé hidratálja a bőrét is, nem érzi a korábban fenálló fürdés utáni viszketést. Ezért megkapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Elinor95

2019. február 11.

Nos, nagyon ambivalens érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Szép összetevők, de ennyi. Sajnos összességében nem jött be a termék. Egy 200 ml-es egyébként szép tubusban találjuk a terméket. Ahogy kinyitjuk a tubust megcsap az a nem is tudom leírni igazán milyen szag. Maga a termék rendkívül folyékony állagú, átlátszó, enyhén sárgás színnel. Kíméletesen tisztít, az érzékeny bőrömön nem okozott kiütést, fürdés után pedig szép puha a bőröm, sokszor nem is kell testápolót vagy bármiféle kencét használnom. A folyóssága miatt mindenhová folyik, nem lehet normálisan eltalálni azt a kellemes adagot,amit szívesen használnék fürdéshez. A bőrömön nem, de a fürdőszobában még órák múlva is érezhető az a jellegzetes erőteljes szaga. Nagyon akartam szeretni, de nem. Bocs Manna, de nem, ez sikerült jól. Ha nem lenne ez a nagyon erőteljes illata,akkor a hatása miatt, még a nem túl praktikus kiszerelés ellenére is újra venném valószínűleg. De így csak egy közepes próbálkozás marad örökre. 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Solya92

2018. november 19.

Nekem pont az illata tetszik a legjobban! :D Hiába nagyon erős, amikor kinyomom a tubusból, de amint felkentem és leöblítettem, nem éreztem az illatot magamon sajnos... pedig imádom a citrusos aromákat. De ugyanaz a problémám vele, mint a manna samponnal: sok kell belőle, így az ár-érték arány nem érvényesül sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Mandulaszem

2018. október 1.

Összességében nem rossz, de nem lett a szívemcsücske. Kíméletes, könnyed, selymes. Az ekcémám nem jött ki tőle, bàr minimálisan szárított. Az illata nekem nagyon erős volt, ezért nem tudtam elhasználni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

Jennie

2018. február 1.

Hát összességében nem egy rossz tusfürdő, megfelelően tisztít nem szárít, nem habzik ugye mint ahogy a legtöbb natúr tusi általában, az összetevői is szépek.
Viszont ami miatt csak 3 csillag az a szag.. Szerintem borzalmasan büdös, egy éve bent áll a fürdőben de nem visz rá a lélek, hogy elhasználjam, olyan szaga van, hogy azt nem is tudom semmihez sem hasonlítani, ha elfogyna itthon az összes tusim és csak ez lenne akkor inkább samponnal fürdenék vagy akármi mással de biztos nem ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

FrostJaina

2017. október 30.

Soha többet. Egyáltalán nem éreztem illatot, erős szappan szaga volt, vagy ha ezt jelenti a neroli legközelebb biztos kihagyom. Jó drága, ennyi pénzért már veszek egy body shoposat. Csomagolás remalom, folyik magától ha kell hanem, extra híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Tisztítószerek: Potassium Sunflowerseedate
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Geraniol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.