Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2019. szeptember 24.

"Letisztult, romantikus, üde virágillatú natúr krémparfüm vár rád, hogy egy buja májusi kertbe repítsen. Válaszd a harmóniát, ragyogjon a belső fényed, és töltse el tested-lelked a béke!"

bjudit53

2020. november 3.

Az állaga pont jó - kellően kemény, nem fog belefolyni semmibe, de a bőrön szinte azonnal kenődik és beszívódik. Pici, mindenhova bedobható. Nem túl erős, nem tolakodó, viszonylag hamar elillan. Az illat viszont nem a legjobb.... szerintem nem öreges, meg nem is "rossz", csak jellegtelen, általános édeskés-virágos kis valami.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

kSissi

2020. október 5.

Egyetertek az elottem szoloval, a parfum nagyon kemeny, nem lehet kenni se szepen felvinni a borre. Az "illata" meg elmegy, de a tokeletestol nagyon messze all...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

bogarka

2020. augusztus 10.

A krémparfüm nagyon kemény, pedig melegben hoztam haza. Viszont a jó hír, hogy így nem folyik szét a táskában, garantáltan. Viszont nagyon büdös, találomra vettem, illetve leírás alapján. Kellemetlen, öreges szaga van, olyan nyugdíjas-parfüm szagú sajnos. Az ötlet jó, de nem ad kellemes érzetet az illat. A Dm-ben teszter sem volt kitéve + itthon vettem észre, hogy az csavarja le a kupakot, aki csak akarja, még egy kis ragasztóval sem volt lezárva, ami nem túl higiénikus. Allergiát valóban nem okoz, és az ötlet jó lenne, de a parfümtől, -mint kellemes illatosító terméktől - távol áll. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene