Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3470 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kajmi, Módosítva: 2021. április 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Víz: egyik fő, és kristálytiszta összetevője a víz, mely amilyen egyszerűnek tűnik, olyan különleges hatással bír a bőrre.
  • Hialuronsav: a hialuronsav a bőrödben önmagában is megtalálható; ez a varázslatos anyag segít megtartani a bőr kollagéntartalmát, rugalmasságot és flexibilitást biztosít számára.
  • Aloe vera: az Aloe vera jótékony hatásait már az ókorban is ismerték, a köztudatban pedig tápláló, bőrfeltöltő tulajdonságai miatt lett elismert.
  • Glicerin: a glicerin, mint népszerű és kedvelt alapanyag, a bőr hidratáltságáért felel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

csiges

2022. október 7.

2022.10.07.
Egy pár használat után azt kell mondanom, hogy jó kis hidratáló krém, amitől nem dugulnak el olyan hamar a pórusaim, (mint ahogy azt sajnos a shea vajnál megfigyeltem.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 7.

2022.10.07.

dodoskin

2022. június 13.

Kombinált bőrre -főleg nyáron-nem szeretek nehéz, krémes hidratálókat felvinni, ezért kerestem egy könnyed textúrájú alternatívát. Gyorsan beszívódik és lehet fölé fényvédőzni, sminkelni anélkül, hogy kukacosodna, ragadna. Estére, és hidegebb évszakokban erősebb hidratálókat használok, de a fent említett módon, időszakban nekem teljesen jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

NRbk24

2021. október 25.

Nekem nagyon nem jött be. Pompom virágvizes helyett kerestem hasonló nyári krémet, mint a régi Pompom és ő hasonlított legjobban rá. De felkenve réteget hagy az arcomon, nem szívódik fel rendesen és csíp is. Pedig bíztam benne. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

senskin

2021. szeptember 19.

Nagyon nagyon jó, feltölt, simít. Először sokat nyomtam, nem kell annyi belőle, mondom nem tudok rá sminkelni, de nem volt gond. Már ezernyiféle drága dolgot kipróbáltam az arcomra, de ez tökéletes. Szem alá is. Még ezen kívül teszek fel szérumokat krémet, de egynek nagyon jó a bőrnek még pluszban! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propanediol

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.