Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1790 Ft és 3790 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariannakowacs, Módosítva: 2020. szeptember 11.

Ár:   1790 Ft és 3790 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Testápolók

A shea vajat a karitéfa gyümölcséből, a shea dió magjából nyerik ki - a Manna esetében kizárólag kézműves munkával. Ez a bőrbarát kincs garantáltan vegyszeres kémiai eljárások nélkül, ellenőrzött, magas minőségben készül, Afrikában már az ősidők óta használatos.

Természetes latexet tartalmaz, egyedi összetétele miatt tökéletesen univerzális: zsíros, pattanásos és száraz, ekcémás bőrre is használhatod, de az érett bőrre is ideális.

A vulkáni kőzeten szűrt shea vaj annyiban tér el az általad is jól ismert organikustól, hogy illatmentes, hófehér színű, krémesebb és egyenletesebb a textúrája. A shea vajat vulkanikus kőzeten (perlit) szűrik át, semmiféle kémiai eljárást nem alkalmaznak a folyamat során.

Te is szereted az illatos shea vajat? Az új Manna egzotikus ghánai shea vajba magával ragadó, intenzív illatú, 100%-os tisztaságú római kamilla illóolajat csepegtettünk. Azért választottuk a vulkáni kőzeten átszűrt shea vajat ehhez a különleges, csúcskategóriás illóolajhoz, mert az eljárás után a shea vaj elveszíti jellegzetes füstös illatát, így tökéletesen érvényesülhet a római kamilla luxus aromája.

Fujituli

2020. szeptember 11.

Tetszik, hogy természetes, és nem kell aggódnom azon, vajon milyen kémiai szenny szívódik fel a bőrömben. Viszont sajnos engem nem hidratál. Egy filmrétegben megmarad a bőrömön, alatta pedig másnap ugyanúgy száraz bőrképpel kelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

lolkabolka

2020. június 23.

Régóta szemeztem a Manna termékekkel, a szülinapi akciójukra adott elég szép kedvezmény valamint a plusz ajándékok miatt elég bravúrosan jöttem ki. Nagy kiszerelésben rendeltem meg ezt a terméket. Az illata megosztó lehet, van aki szereti, van aki pedig inkább nem. Ez a vaj, a hozzáadott kamilla olajjal együtt nem testápoló szerintem, inkább kisebb felületeken jó alkalmazni. Amire nekem bevált: ekcéma kezelésében szépen csillapítja a viszketést. Szemránc kence helyett néha bevetem, nem volt vele problémám, reggelre szépen beivódott. Az a titka, hogy nagyon-nagyon keveset kell kenni belőle, azt is alaposan be kell masszírozni. Ebben a szeles időben a szám sarka kicsit kirepedt, először azt hittem, hogy herpeszem lesz (még soha nem volt), gyógyír volt rá ez a kenőcs. Nyári lepirulásnál is nagy segítség lesz a hófehér bőrömnek. Kiváló gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő hatású, szinte aromaterápiás hatású - ha valaki szereti ezt az illatot, ajánlom ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Jule

2019. október 19.

A shea vaj alapdarab nálunk itthon, mindenre, mindenki használja. Igazi jolly-joker.
Bőrpírra, sebre, ajakírként, szemránckrém helyett, sőt arckrémként is szépen funkcionál. A natúr változatot is nagyon szeretem a maga füstös-édeskés aromájával, ezt pedig a valódi római kamilla illóolaj miatt, ami nem elhanyagolható hatóanyag.
Finom, krémes, édes, virágos csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Finom, krémes, édes, virágos csodaszer.

senskin

2019. szeptember 25.

Nagyon jól nyugtatja bőrt, a pirosságot, gyulladást megszünteti, simít és az illata mennyei! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

bernadettu

2019. január 10.

Update: bármennyire is tetszett elsőre, én is tapasztaltam, hogy nagyobb testfelületen nehéz elkenni, valamint a kubeba illatú verziójának megváltozott az illata, nem igazán tudok úgy használni egy terméket, hogy félnem kell, hogy ha rosszul tárolom, akkor megváltozik az illata, ezzel szerencsére ez nem történt meg, és értem én, hogy természetes összetevők miatt nem olyan stabil a termék, de akkor is, a rohanó világban nincs időm erre.
Sajnos ezek miatt nem fogom újravenni egyáltalán, inkább a sima shea vajat, akkor is ha az nem olyan illatos.

Kedvenc, bár még a levendulás verziót használom estére ( aminek az illata annyira nem jött be, mert inkább a teafa erős benne, de pattanásokra kiváló), ebbe csak beleszagoltam és mennyei illata van. Ez és a kubebás a nyerő nálam ( ez utóbbi inkább zöld citrom illatú szerintem :D sokkal fűszeresebb illat, szóval a kamilla nyugtató illatának az ellentéte) Ebből a kamillásból nagyobbat is tervezek rendelni, ha a kis kiszerelések elfogynak, az előttem szólók véleményét osztom én is, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Patus13

2018. december 16.

Ajándékba kaptam rendelés mellé. Jól hidratál, bár nehezen szívódik fel. Az illata számomra inkább a rozmaringra hasonlít. Elkenegetem, de nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Pagica

2018. július 12.

Szeretek natúr kozmetikumot használni,de az organikus shea vajat nem szerettem meg. Ez azonban nagyon más! Krémes,jól kenhető gusztusos.... és az illata az valami fantasztikus!! Imádok beleszagolni a tégelybe:)) Én a kezemre és a számra használom,nekem bevált,könnyen beszívja a bőröm. Legközelebb a nagyobb kiszerelést rendelem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

Amanda90

2018. május 25.

Féláron vettem a DM-ben, furcsa az illata de nem kellemetlen. Zsíros marad a kezem tőle. A barátnőm istenítette, nekem viszont teljes áron nem érné meg. jobban szeretem a gyógyszertári kenőcsöt. (nagyon száraz kezű vagyok)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Ancsulitisz

2018. április 18.

Én is csak jót tudok róla mondani. Nagyon finom illatú, minőségi bőrápoló. Könnyebben kenhető, mint a finomítatlan shea vaj és nekem jobban szereti a száraz bőröm. Kicsi türelem kell míg beszívódik, de én kifejezetten éjszakára, pamut kesztyű alá kenem fel a kezeimre. Az elsebesedett, beszáradt pattanásokra is használom, és úgy vettem észre, hogy nyugtat és fertőtlenít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Nymphea

2018. április 13.

Ez valami csoda, csak egy valamit bánok, hogy nem voltam elég bátor a nagyot rendelni, mert a kicsi hipp-hopp elfogyott. Semmilyen formában nem érződik a shea vaj füstössége, ellenben a finom illat, amit maga után hagy.. Állagra mesés, könnyen kenhető, olvadó hófehér kence. Árban picit borososnak tartom, de a hideg évszakokban kidörzsölt orra, hámló pofira ,testre is bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)