Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Livomivo, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tökéletesen eltávolítja az az arcbőrről a felesleges zsírt és a szennyeződéseket. A porított bambusz-szár természetes bőrradírként segít eltüntetni az elhalt hámsejteket. Kivételes összetevőinek köszönhetően kiválóan alkalmas az érzékeny bőr ápolására. Az arcradír nem tartalmaz színezéket, allergizáló illatanyagot, parabént, alkoholt és kőolajszármazékokat. A mandulaolaj enyhíti a bőrirritációt, kiváló bőrregeneráló és bőrtápláló, valamint puhítja és óvja a bőrt. A panthenol gyógyító és gyulladáscsökkentő hatású. Használatát követően a bőr tökéletesen tiszta, sima és élettel teli lesz.

Kiszerelés: 160 ml

zsuzsu901

2013. december 8.

Engem nagyon meglepett ez az arcradír. Teljesen tönkretette az arcom. Amellett, hogy használat közben csípett, teljesen kiszárította az arcom, amit alig tudtam visszaállítani - egy másik márkával sikerült. Használat után egész arcom tele lett piros pöttyökkel, irritált, még a használat után egy órával is csípte az arcom, ami eléggé fájdalmas volt. Arcom nem hogy puha, hanem teljesen durva és száraz lett tőle. Amilyen ígéretesen hangzott, annál nagyobbat csalódtam benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

hgera

2012. október 31.

Én alapvetően a durva szemcsés arcradírokat kedveltem, de ez is tökéletesen elnyerte a tetszésem. Mivel apró, egészen finom szemcséi vannak, nyilván nem érek el vele olyan radírozó hatást, mint egy durvább készítménnyel, DE tényleg pihe puha arcbőrt eredményez, ami már önmagában is remek! Nem okoz irritációt, sokáig elég. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

Kiwi68

2012. augusztus 16.

Ajándékba kaptam, imádom. Egészen finomszemcsés, az illata isteni és teljesen egyedi, nem tucat illat, arról nem is beszélve, hogy utána olyan az arcom, mint a selyem!!! Isteni!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Livomivo

2012. június 3.

Rendkívül finom szemcséjű radír, a szemcsék alig érezhetőek. A krém gazdag, selymes, nagyon kellemes érzés felkenni. Hihetetlenül puha marad utána bőröm, anélkül, hogy lenyúzná, húzná vagy irritálná. Az illata visszafogott, kellemes. 2500 Ft-ért vettem és egyelőre úgy tűnik, megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG-7, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.