MaqPro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. november 3.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Természetes hatású folyékony latex (gumi tej / folyékony bőr, folyékony gumi), mely nagyon könnyen kezelhető professzionális termék. Áttetsző színűre szárad.

Használható:

• a latex egy "folyékony bőr", melyet a valódi bőr helyett vágnak, alakítanak át sérültté, véressé, gyennyessé. A tejszerű folyadékot több rétegben is felhordják, ha mély sebet készítenek.
  • égési sérülések szimulálása
  • hegek, vágások szimulálása
  • foltok, hólyagok a bőrön szimulálása
  • öregítés, ráncos bőr létrehozása
  • halloween sminkek elkészítésekor

Dodul

2016. december 6.

Maszkmester boltban vettem, remekül lehet vele dolgozni, gyorsan szárad, és nagyon könnyen kezelhető. Sebeket, öregítéseket szoktam készíteni vele, még csak kezdőként, de a terméknek hála a lelkesedés nem csökkent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.