MaqPro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   125 ml és 1 l   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. november 3.

Kiszerelés:   125 ml és 1 l
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A világ legkeresettebb és minden túlzás nélkül az egyik legsikeresebb ecsettisztító folyadéka! Szinte azonnal kioldja az ecsetek szálai közül a festéket, feloldja az olajos maradványokat, fertőtleníti és tisztítja a szálakat, majd ezt követően néhány másodperc alatt megszárad és máris azonnal használható. Speciális illóolajat tartalmaz, mely ápolja és rugalmasan tartja a szálakat, "hidratálja" azokat.

Kiszerelés: 60 és 125 ml