MaqPro

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. november 3.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Plasto Nat egy rugalmas bőr effekt. Nemcsak a filmesek használják, hanem a beauty makeup elkészítésében is segítségünkre lehet, ha mélyebb ráncokat szeretnénk eltüntetni. Egyszerűen használható, mint egy gyurma, mely rátapad a bőrre, majd ki lehet sminkelni.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Sminkakademia

2015. november 22.

Halloween alkalmából próbáltam ki más termékeivel együtt. Azt vártam el tőle, amit láttam a videón róla és ezt maximálisan teljesítette. Nagyon klassz műsebeket készítettünk vele. Szépen megállt benne a művér is és nagyon nagy előnye más hasonló termékkel szemben, hogy festhető, bár idáig még csak a szintén Maqpro fard krémekkel próbáltam, de szerintem működne mással is, mert kitűnő minőségű. Abszolút színházi, tévés márka, valóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.