Marbert

Ár:   €18.99   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   külföld (német Douglasok és Müllerek)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   €18.99
Lelőhely:   külföld (német Douglasok és Müllerek)
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémes puha hab mélyen és finoman tisztítja a bőrt. A papaya enzim sérülés nélkül oldja fel a felső hámréteget és megújítja a bőrt, ami selymes és puha tapintású lesz.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1