Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Fás- fűszeres

Illatösszetétel: Bors, Vetiver, Benzoin, Fehér pézsma, Pacsuli, Gyanta, Fás jegyek

Nessy

2012. november 26.

Kellemes férfias illat, és nagyon tartós. Kicsit vicces névadás, és üveg, Marc Jacobstól mondjuk nem meglepő. Félelegáns, ing, farmer, zakó, öltönyhöz talán már kicsit kevés. Én szeretem, érdemes megillatolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.