Marc Jacobs Beauty

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0.11 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorothy13, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Ár:   $30
Kiszerelés:   0.11 g
Lelőhely:   külföld, online

Ultra vékony vízálló szemceruza, 2 mm-es törhetetlen éllel, gyönyörű, tartós vízvonal kialakítására.

Paraben és szulfát mentes

7 árnyalatban kapható

lillus09

2019. szeptember 24.

A Marc Jacobs másik szemceruzáját akartam megvenni, hiszen arról nagyon jókat írtak itt. De anyukámmal nézegettük a termékeket a Sephorában és mivel én kifejezetten a szemhéjamra, a szempilla tövekbe akartam használni, így végül ezt vettem meg, hiszen ezzel nagyon szép vékony vonalat lehet húzni. Hát 22 euróért hatalmas csalódás, ami 7500 ft. Ennyiért elvárnám, hogy ne ragadjon fel azonnal a szemhéjam többi részére. Felkenem, tök szép vékony vonalat lehet húzni, könnyű vele dolgozni, pont elegendő mennyiséget csavarok ki, tehát minden tökéletes eddig és erre tessék hatalmas vastag vonalat hagy, a szemhéjam felső részébe úgy nézek ki mint egy bohóc, az Au spice sötét barna színnel. Illetve szétmászkál, elkendődik,nem sok minden marad belőle a nap végére. Lehet még adok egy esélyt a másik ceruzának. De ez ilyen áron, nagyon gyenge, itt csak a nevet fizettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Dorothy13

2019. augusztus 17.

Már régóta regisztrálni szerettem volna itt ezt a terméket, tekintve, hogy még nem volt a Krémmánián, így amikor megvettem, csak a Sephorás eladó hölgyekre hivatkozhattam. Fél év után, és mialatt ezt elhasználtam megérett bennem a gondolat, hogy feltöltöm.
Hát... annyira szerettem volna azt mondani, hogy ez A ceruza, de sajnos még mindig nem találtam meg.
Nagyon szép színekben van, nem irritálja az én nagyon érzékeny szememet, és tartósnak tartós is, szerettem használni, igazi felüdülés volt a sok itthon kapható "vízálló" szemceruza után mikor napközben vagy nap végén a tükörbe néztem és ugyanott volt a ceruza ahová feltettem:) de 2 hónapot sem bírt ki sajnos, nagyon hamar elfogy! Illetve a múltkor egy nagyon picit kitudtam még tekerni belőle nagyon megörültem, de konkrétan beszáradt. Értem én, hogy már elfogyott és nem használtam, de azért fél évet szerintem minimum bírjon ki egy smink... Márciusban vettem, így ez elég érdekes...Még mindig a legjobb szemceruza amit próbáltam eddig tartósság és allergia szempontjából, de valószínűleg mást próbálok ki szeptemberben mikor megint Sephorázom. Már nem szeretnék pénzt kidobni olcsó szeruzákra amik úgyis szétkenődnek, de ha már ilyen árkategóriában néz az ember, ennél talán van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide