Marc Jacobs

Ár:   18 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, Módosítva: 2015. január 29.

Ár:   18 790 Ft
Kiszerelés:   75ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Daisy eau So Fresh limitált változata

Kiadás éve: 2014

Illatkategória: virágos-gyümölcsös illat.

Fej: rózsaszínbors, fehér tea

Szív: vérnarancs, tiarévirág, ibolya, málna, barack

Alap: pézsma, ámbra

Danina9592

2015. szeptember 3.

Ma kaptam 10ml-t belőle egy kedves ismerőstől. Kellemes illata van, bár a Sorbet változat jobban tetszik. Gyűjtőknek kötelező darab, könnyű, édes illat, de nem émelyítő. Tartós is, tavaszra, nyárra, kora őszre tökéletes választás lehet. Sajnos limitált, így nehéz már hozzájutni, de megéri megvenni. Az üvege is gyönyörű, nem lehet betelni vele. Egy igazi Daisy! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Tildi

2015. június 29.

Egy kedves barátnőmnek nem tetszett az illata ezért átvettem tőle. Nem bántam meg :) A sima EAU SO FRESH sajnos nem tartós rajtam ezt viszont még 4-5 óra elteltével is érzem e bőrömön. Imádom benne a gyümölcsös jegyek MÁLNA :) Idén nyáron nagy kedvencem lesz az már biztos :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.