Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. december 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: mandarinlevél, fekete ribizli, rózsaszín bors

Szívjegyek: bazsarózsa, cseresznyevirág, rózsa

Alapjegyek: fás jegyek, szantálfa, ambroxan

Ár: 13500Ft + posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 75/60ml dobozában, hibátlan állapotban, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Danina9592

2019. július 24.

Sajnos nekem csalódás volt az illata. Kipróbálás nélkül rendeltem meg a netről, rögtön, mikor megjelent. (Olyan, mintha az ára ezeknek egyre durvább lenne, netről is 18-ért jutottam hozzá). Az előző szériákat imádtam. Friss, virágos kis lágyságok voltak, azóta is féltve őrzöm belőlük a maradékokat, ezért is mertem megvenni így. Sajnos viszont a rózsával nem számoltam, és rajtam kizárólag csak az érződik. Nem az a mamás rózsa illat, de mégis rózsa, és nem tudok megbarátkozni vele. Eddig minden rózsás parfümöm eladtam, ezt viszont sajnáltam. Néha kipróbáltam egy fújást újra és újra, hátha csak rosszul emlékszem, de nem. Persze ez csak az én agymenésem, ezért nem tudom teljesen lepontozni. Aki szereti a rózsa illatot, annak telitalálat lehet nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Heine

2018. október 28.

Nem életem parfümje, nekem ebben az árban már kell, hogy valami pluszt nyújtsanak az illatok -ez sajnos nem nyújt, nagyon egysíkú, nincs benne változás, játék... viszont bajban vagyok, mert a virágos parfümök 99%-át szörnyűnek találom, a maradék egy százalékot pedig nem engedhetem meg magamnak, így ezt cseréltem el kompromisszumként -innen is köszönöm Feketehattyúnak a cserét.

Szappanillata van, kimondottan kellemes tisztaságillat, és, dobpergés... TARTÓS! VÉGRE! El nem tudom mondai, hány virágillatot ráztam le azért, mert max. 2 óráig voltak képesek a bőrömön maradni (szia Chanel), ez a kis illat pedig ragaszkodik, a ruháimon meg több napig is érezni. A barátom szerint nagyon finom, és tényleg. Nem a tőlem megszokott gourmand bomba, gondolom, a változás őt is meglepte. :D Edzőterembe kimondottan jó választás, mert nem fullaszt meg senkit, nem tölti be a termet, hányingert végképp nem okoz senkinél, viszont segít megőrizni az ápolt érzetem akkor is, ha izzadok, mint egy ló. Kivételesen nem karakteres, de nem is kell, ha semmi mást nem akarunk átadni magunkból, mint azt, hogy ápoltak vagyunk. Van ilyen élethelyzet is. Én inkább fullasztok az amor amorral, de ha valami okból nem akarom más emberek arcába tolni a személyiségem, ez tökéletes választás. Törékeny, semmilyen, csinos... nem én, de lehetek én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Feketehattyú

2017. május 7.

Hát megértük! Hogy ezt én írom, magam sem hiszem, de végre egy Marc Jacobs parfüm, ami JÓ!
Édeskés, szappanos, virágos illat. Van egy kis Chloés beütése . Végig szagoltam mind a három kisst, ez a legjobb, de a daisy dream sem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.