Marc Jacobs

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

A testápoló tej tökéletesen egészíti ki az ugyanebbe a sorozatba tartozó illatokat. A testápoló hatékonyan táplálja és hidratálja a bőrt. Rendszeres használatával a bőre bársonyosan selymessé és ellenállhatatlanul finommá válik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KriszT89

2019. április 9.

Finom illatú, tartós, nagyon szeretem. Nekem feltűnően puha lesz tőle a bőröm ( a párom is megjegyezte :D), bár csak az arcomra meg a nyakamra használom a borsos ára miatt :) Parfüm mellé tökéletes kiegészítés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

googles

2019. március 4.

Szuperjo illatu, eros illatu testapolo es apol is. Nem hiperszaraz borre van, de ezt el lehet nezni egy parfum testapolojanal. Szamomra tokeletes vetel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.