Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. december 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es megjelenésű virágos-gyümölcsös kompozíció Richard Herpintől.

Fejjegyek: pomelo, kajszibarack, ibolya

Szívjegyek: illatcserje, bazsarózsa, rózsa

Alapjegyek: cédrus, ambroxan, pézsma

Ár: 5500 Ft+ postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 50 ml/ kb. 25 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Flowergirl1

2020. augusztus 28.

Nagyon kedves, fiatalos illat, igazi tavaszi-nyári könnyed gyümölcsös fuvallat. Fiatal lányokon tudom elképzelni, bár engem is elcsábított. :)
Valamire nagyon emlékeztet, de nem tudom, mire.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Valamire nagyon emlékeztet, de nem tudom, mire.....

Burya

2017. április 25.

A Daisy sorozat sosem volt a kedvencem, és nem azért, mert bármi baj lenne velük, nagyon is kellemes illatok, csak éppen annyira elvesznek a nagy virágos illattömegben, hogy ember legyen a talpán, aki megmondja, hogy na, ez volt az! Még talán ez tetszik eddig a legjobban, pont annyira gyümölcsös, amennyire a melegebb időben jól esik, egyébként pedig egy kedves, virágos illat, nem töményen rózsás, hanem épp csak felfedezhetően. Összességében tetszik, de még mindig nem ért el átütő sikert. Kezdésnek viszont nem is rossz. Némi jóindulattal kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.