Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: piros bogyósok, ibolya levél

Szívjegyek: ibolya, fehér virágok

Alapjegyek: fehér fák

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

googles

2019. február 27.

Szeretem a sima Daisy-t es imadom az Eau So Fresh valtozatat. Ez kevesbe friss es kevesbe elenk viragos-gyumis. Ez egy ibolyas komfortillat valtozata a Daisy-knek, kicsit visszafogottabb es az ibolya miatt puderesebb jellegu. Orgonat is erzek rajta, de ez biztosan a lila miatt (heliotropot, orgonat es ibolyat idez nalam). Elfogadnam 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 27.