Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jzsofi, Módosítva: 2013. október 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2012

Az Oh, Lola! Sunsheer egy virágos-gyümölcsös alkotás, elődjénél sokkal könnyedebb és frissebb.

Fejjegy: málna, erdei szamóca, körte

Szívjegy: bazsarózsa, magnólia, ciklámen

Alapjegy: vanília, szantálfa, tonkabab

Ár: 1800 Ft / 3000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Danina9592

2016. július 27.

Nagy nehezen sikerült beszerezni belőle egy üveggel, nagyon imádom! A sima Oh Lola is nagyon tetszett mindig is, de ez még azon is túltesz! Van benne pikantéria! Ha valaki szeretne megválni tőle, keressen meg: danina9592@gmail.com

Update1: Már van belőle még egy üveggel. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Update1: Már van belőle még egy üveggel. :D

vaniliavillam

2015. május 29.

Imádom az illatát, de sajnos gyorsan elillan. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Imádom az illatát, de sajnos gyorsan elillan. :(

zsuzskacs

2013. december 31.

bejártam 3 müllert az utolsó darabért, de sikerült megszerezni az egyiket. hetek óta járt a fejemben, motoszkált, amióta csak megillatoltam. nem hittem volna, hogy ennyi dimenziója van, de mégis meglepett. először friss, üde és szantálfa érzésű. közben az édes kis málna máris ott férkelőzik, majd egyre több teret kap. málna, eper, de mégsem émelyítő, inkább friss, mint a harmatos kerti szüretben kosárkába dobott gyümölcs, nem tolakodó, de érvényesül. végül mindez egy púderes lecsengéssel igazán emlékezetes. édeskés, eközben üde és játékos - a dkny bd függőknek remek leszokási alap :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

anevemhelye

2013. december 14.

tökéletes tavaszi-őszi illat, annyira bájos! előtte dkny be deliciouse függő voltam (na jó, még mindig az vagyok), de Ő talán leszoktat majd az almáról. még csak megszimatolni volt lehetőségem, segítsetek, hol tudnám megvásárolni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

fanny homoly

2013. október 18.

nagyon kellemes konnyu illata van nekem nem soka tartott ki de amugy tok jo

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

nagyon kellemes konnyu illata van nekem nem soka tartott ki de amugy tok jo