Mariah Carey

Ár:   8740 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. szeptember 25.

Lelőhely:   Rossmann

Összetevők: Neroli, lótuszvirág, zöldalma, tubarózsa, gardénia, fehér pézsma, fás jegyek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Charlena08

2015. március 5.

Mariah legjobb illat-kreációja, véleményem szerint. :) Leginkább zöldalmás-virágos, de nagyon-nagyon kellemes, elegáns, igazi női illat. Csak teszterem volt belőle egyelőre, de még így is, bolha-adagokat fújkálva, nagyon tartósnak bizonyult, az üvege pedig csodálatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 5.

Marababa

2014. szeptember 23.

Nagyon szeretem Mariah Carey-t, mégis ódzkodtam parfümöt választani az övéiből, mert úgy gondoltam, hogy biztos valami agyon cukrozott illat lenne. Hát nem! Inkább almás ez a parfüm. Nagyon kellemes, csajos, fiatalos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 23.