Mariah Carey

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. szeptember 24.

Lelőhely:   Rossmann

Fej: ananász, tengeri só, Amalfi citrom

Szív: gyömbér, frézia, liliom

Alap: hárs, méz, pézsma

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

magyaredina

2015. szeptember 19.

Összes pillés közül ez a legjobb.
Nagyon édes és ott van halványan a méz, amit viszont imádok, ez ad neki egy picike melegséget.
Pillangókat imádom, a kupak egy pillangó, a spricnin is van egy pillangó, szóval mehet a 4 csillag.
Rajtam nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Összes pillés közül ez a legjobb.
Rajtam nem tartós.

Gy girl

2014. november 11.

Olyan az illata, mint egy finom édes gyömbéres-mézes jeges tea citromkarikával, egy virágos kertben. Én nyárra tudom elképzelni. Egyszerre édes és felüdítő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

adrica

2014. március 11.

Még én sem próbáltam ki, de látom már keresitek. A Csepel Plázában a földszinten van egy hasonló üzlet mint a DM, és ott 2000.- ft egy 15 ml-s üvegcse belőle. A piros is megvásárolható itt. De kipróbálni nem lehet, teszter nincs kirakva. Ezt nem is értem, ráadásul ki is van írva, hogy ne fújkálják, mert nem teszter és ez nem nagy forgalmazó. Rengeteg parfümöket árulnak, ritkaságokat is. De így ki a franc veszi meg? Ha csak nem kénytelen az ember lánya és el nem csábul, aztán meg jól ráfarag. Na ezért nem vettem meg még. De szemezek vele. Darabszámra biztos van vagy 3-4 üveg. ha nem több. Külleme miatt adok egy 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 11.