Mariah Carey

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. augusztus 13.

Lelőhely:   Rossmann

Virágos-gyümölcsös-gourmand illat nőknek.

Fejjegyei: ribizli, vérnarancs, heliotrop

Szívjegyei: csokoládé, magnólia, málna

Alapjegyei: pézsma, tonkabab, vanília

a12smuk

2016. szeptember 6.

Mariah Carey megirigyelte Halle Berry-t,mint Macskanőt.Úgy gondolta,hogy Ő sem adhatja alább, ezért megteremtette a Nyalókanő-t.
Nos én még megvárom a Nyalókanagymami kiadását is,de addig a próbálkozást tudom díjazni, egy kettessel,erősen alulról kaparászva....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Lencseee

2016. május 27.

a Rossmannban annyira olcsó volt (kb. 1600 HUF), hogy azt mondtam, ennyit megér egy kísérlet. Háááát...az illata két perc után egy sima impulse dezodort idéz fel bennem. Gyenge, tucat. Az autóba dobtam be annak idején, tegnap éppen s.o.s. illatra lett volna szükségem, erre kinyitni nem nagyon tudtam, mert a fújókás része simán beleragat a kupakba. Így a parfüm két darabban volt a kezembe, egy magyányosan árválkodó fújókaszálvég volt az üvegben, meg persze a fújókás rész a kupakban...Biztos intőjel ez! :-) Így azt kell mondanom, hogy ha eddig nem éreztem volna feleslegesnek az 1600 HUF kidobását, most már az lett:-) Ezt az illatot egy 13 éves kislányon tudnám csak odavalónak érezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

Nisa

2016. május 6.

Kedvelem ezt a parfümöt,igazi gyümölcsös,nyári illat.Gondtalanság,vidámság,vakáció,nagyi gyümölcsöskertje...ilyen érzéseket kelt bennem! :)Egyszerű,nincs túlkombinálva,számomra leginkább a magnólia ,a vérnarancs, a csoki és a málna érezhető benne.Érdekes módon én mandulaszerű illatot is felfedezni vélek a kompozícióban.Tartóssága sem rossz,4-5 órán át simán elkísér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Abigail986

2015. április 8.

Háát,ajándékba kaptam, elsőre tucat illat,ha valakin megérezném,biztosan nem fordulnék meg utána.. Az utóillata már elviselhető,de nem venném meg.Tudom,hogy nem illik,de valószínűleg az ajándékot el fogom ajándékozni, mondjuk anyukámnak. Tartóssága gyenge,hiába EDP...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

trustme

2014. szeptember 28.

Én nagyon szeretem ezt a parfümöt! A legjobb amit valaha szagoltam!Kifújáskor egy kissé friss,vérnarancsos,édeskés illata van később már tompább csokis,vaníliás,picit vattacukros illat érződik.Viszonylag tartós az árához képest és ami a legjobb,hogy nincs szinezve,nem hagy foltot a ruhán.Kár,hogy kevés helyen kapható!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

gerbaud

2012. október 7.

Az illatjegyei alapján egy mélyebb, dögös illatot várna az ember lánya, de a név kötelez, valóban nyalóka illata van. Nyáron még valamelyest működött, de most hogy hűvösebbre fordult az idő, már kimondottan zavaró, hogy karamellás-málnás cukorka illatom van tőle, mert sajnos ennyi ez a parfümöcske és nem több. Fiatal lánykáknak, gyermeklelkű felnőttkorú lánykáknak tetszhet, mert cuki és ártatlan illat édibédi üvegben. Tartóssága közepes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.